Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért álmodhatok ilyeneket...

Miért álmodhatok ilyeneket mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában elég kellemetlen álmaim vannak.

Ezekben az álmokban üldöznek engem. Konkrétan el akarnak kapni, futnak utánam. Valahogy mindig a régi iskolámhoz lyukadom ki, oda mindig belógok valahogy és azon keresztül rohanva próbálom lerázni az üldözőim. Általában éppenhogy nem kapnak el, mikor felébredek. Aztán mikor felkeltem valóban úgy érzem, mintha tényleg menekültem volna és ez a legrosszabb része.

Múltkor az álmomban puskával jött be valaki a házamba. Ott felkelni is borzalmas volt.

Mi lehet ez? Miért most? Sosem álmodtam rosszat, de most valahogy egyre gyakrabban.


2020. ápr. 29. 09:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nem volt mostanába nagyobb traumád? Nem néztél az álmodhoz hasonló filmet/videót? Nem hallottál a barátaidtól rém sztorikat? Ezek is lehetnek okok.
2020. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert félsz. A rémálmok kiváltó oka a félelem. Nem feltétlenül az, hogy lelőnek, bármi lehet.
2020. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az álmunk egy nemrég vagy valamikor hallott, látott, átélt stb. esemény felbukkanása akár évtizedek elmúltával.

Mint minden - ez is elmúlik majd nálad.

2020. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ideje én is rosszakat álmodok, vagy pedig régi, megrázó halott ismerőseimről álmodok. Pedig feldolgoztam a gyászt, meg nem igazán gondolok rájuk, mégis látom őket este.

Nekem ezek visszatérő álmok, most például az érettségi miatt stresszelek picit, plusz van még pár okom aggodalomra. Egyszóval én mindig rosszakat álmodok, ha nehéz időszakom van. Neked is biztos van valami külső "nagyvilági" tényező, ami nem hagy este nyugodtan aludni.

2020. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van mostanában. :(

Múlt héten azt álmodtam, hogy meghalt a párom,kint állt az udvaron a kocsija, én meg sírtam otthon. Felkeltem, be voltam pánikolva, dobogott a szívem, hányingerem volt. Aznap jött haza 600 km-ről, és féltem baj lesz az úton és ezt álmodtam meg.


Ma reggelre meg azt álmodtam, hogy a házunkra lőttek ketten fegyverekkel, én lefotóztam őket és fel akartam jelenteni a két embert mert volt bizonyítékom.


Én sem tudom, mi lehet az oka, de nagyon rossz. Még ilyen filmeket sem nézek, illetve nem történt semmi rossz velem, stresszes sem vagyok. Bízok benne, hogy előbb utóbb elmúlik.

N

2020. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!