Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaphatok e büntetést azért...

Herbál16 kérdése:

Kaphatok e büntetést azért mert fára másztam? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kint fára mászni és egy házas pár rám szólt hogyha nem megyek el onnan akkor hívják a rendőrséget/polgárőröket mert nem tetszett nekik hogy ott mászok fára.(nem az ő területük volt a hely hanem közterület). Inkább elmentem mert nem akartam balhét.Ezek az emberek ilyen agyhalottak vagy tényleg tilos közterületen fára mászni?

2020. ápr. 29. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a vírus miatt pánikoltak. Szerintem ha ügyes a beszélőkéd meg tudtad volna győzni a rendőrt hogy sportolsz.
2020. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett volna semmi, mert a famászást el lehet adni egyéni sporttevékenységnek.
2020. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a rendőr is így értelmezte volna a jogszabályt. Lehet, hogy abból indult volna ki, hogy ha már megsétáltatták, akkor ő itt nekiáll keménykedni.

Jobban tetted, hogy elmentél.

2020. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Közterület- vagy természeti érték rongálásáért büntethetnek. Meg ugye nem mindegy, hogy hat éves gyerkként mászol fára, ami még sok embernek belefér a cuki kategóriába vagy tizenhét éves kajla kamaszként, aki már felnőtt méretű.
2020. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!