Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lett a kérdezővel?

Mi lett a kérdezővel?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok úgy vele hogyha meglátok egy kérdést gyakorin amit vagy tíz éve raktak ki hogy elgondolkodok vajon mi lett a kérdezővel? Összejött e neki amiről kérdezett, pl színészet, politikai pályafutás, vagy lett e gazdag vállalkozó az ötletéből? Néha úgy írnák az ilyen kérdésekre hogy mi lett végül, de valószínűleg úgyse kapnék választ legtöbbek nem nézik 10 évig szerintem a gyakorit ugyanazzal a fiókkal, meg valoszinuleg már el is felejtették hogy ide kiírták a problémájukat vagy álmaikat. Ilyenekre gondolok mint hogy leküzdötte e a függőségét a drogos él e még egyáltalán?? vagy összejött e valakinek az amit tizenévesen eltervezett? Ti tudtok olyan kérdést ahol leírja a kérdező így egy évtizeddel később a tapasztalatait? Egyáltalán eszébe jut ez másnak is ? Lehet csak en vagyok tul kivancsi :D

2020. ápr. 29. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe szokott jutni nekem is. Szerintem írj nyugodtan, én is már több éve használom ezt a fst mint kéne 😂
2020. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül
2020. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Engem is erdekel ez kar hogy mar nem hasznaljak a oldalt kivancsi lennek mi lett veluk
2020. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a saját régi, sok évvel korábbi kérdésemre válaszoltam, s csak később jöttem rá, hogy nem véletlenül volt olyan ismerős a kérdés
2020. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is néha eltűnődök. Vagy ha adott esetben ráakadok egy kérdésre ami elég régi néha oda is írok egy kommentet, hogy mizu. De még soha nem kaptam választ. Nekem meg egy kérdésem után se jött megkeresés, hogy végül összejött-e, pedig 8 éves felhasználóm van 40 oldal kérdéssel :D
2020. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

linkeld be őket privátban, utolsó, ha van köztük számomra is érdekes téma, én majd megkereslek :)

szeretek beszélgetni

2020. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta vagyok fent az oldalon, nagyjából 10 éve biztos. És leveleket is kapok néha,hogy mizújs azóta,néha oylan kérdéseket is feltettem, amikre már nem is emlékszem. De mindig szívesen válaszolok,mert hasonló esetben én is örülnék a válasznak. Ritkán én is írtam,hogy mi lett az illető el, többségében nem kaptam választ.
2020. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Pont ma csináltam ezt, hogy írtam privátot ilyen 5 éves válaszadóknak, de még semmi válasz egyelőre :D
2020. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is elmélázok néha ilyeneken :D Sőt, párszor rá is írtam utólag a Kérdezőre, megérdeklődtem, hogy miújság vele mostanában, de 10-ből 8 alkalommal már nem kaptam választ.
2020. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha én kiteszek egy kérdést,pár hónap múlva leírom,hogy mi sikerült
2020. ápr. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!