Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iden januarban költöztünk a...

Iden januarban költöztünk a parommal Ausztriaba, jövö ev vegen hazaköltözünk. Kaptunk E-cardot, viszont a magyar TB-t nem ertesitettük erröl. Segitenetek, hogy mi lenne/lett volna a helyes menet? Lesz ennek következmenye?

Figyelt kérdés
Elismerem, jobban utananezhettünk volna a dolgoknak, de több kollegam, fönököm is tartozkodott/tartozkodik kint, tölük kertem segitseget (a mar meglevö tapasztalataik miatt) es mondtak, hogy nem kell ezzel kapcsolatban semmit inteznem, egyszerre ugy is csak egy helyen kell tb-t fizetni. Mivel en is normalisan tettem fel a kerdesem, hasonlo, segitökesz valaszokra lenne szüksegem.

2016. okt. 10. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A mulasztás pótlásának nem lesz következménye. Annak viszont lehet, ha nem teszitek meg.

2016. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitseged! Azt nem tudod/tudja valaki veletlenül, hogy ha az e-cardom kiallitasa ota egy alkalommal mar voltam haziorvosnal, es az ott kapott beutaloval elmentem korhazba, arrol küldeni fognak egy csekket? Vagy mar automatikusan tudjak, hogy nem jelentkeztem ki, de meg is igenybe vettem az Magyar betegellatast?

A korhazban a regisztracional az e-caromat mutattam fel, es azt mondtak, hogy rendben lesz, az itthoni biztosito rendezi az osztrakkal. Szoval nem ertem...

2016. okt. 12. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az osztrák kártyával mentél orvoshoz, akkor nem lesz baj.
2016. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!