Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan ismerősötök...

Volt már olyan ismerősötök aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Beszélt róla előtte? Milyen volt? Máshogy viselkedett?

2016. dec. 25. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos volt. Az illetőnél rákot diagnosztizáltak és nem akarta kivárni a fájdalmas véget, így felakasztotta magát. Előtte semmilyen jel nem utalt az öngyilkosságra. Nagyon megdöbbentő volt...
2016. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak volt 2 is. Az egyik a volt barátja. Kb 21 éves lehetett anyum. Elméletben a szakítás miatt történt. A másik esetben egy rokonunk toloszékbe került. A felesége folyton szidta, hogy nem dolgozik semmit, csak egy élösködő, s a bánat miatt tehette.
2016. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
miért vagy ilyenekre kiváncsi kérdező?
2016. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Előjele nem volt, rendes életet élt, mondhatni sikeresen. De szerelmes volt egy lányba akivel ilyen "se veled, se nélküled" életet éltek. Aztán a srác sokat ivott, a lány nem békült ki vele, majd inkább a kötelet választotta...
2016. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
bocs hogy megkérdeztem:)
2016. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyik anyagi okok miatt már nem látott kiutat (köszönjük szépen a svájci frankon hízott bankároknak) .


Másikat elhagyta a barátnője ,akiért mindent megtett ...

2016. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és részvétem mindenkinek.

Leginkább azért kérdeztem meg, mert kíváncsi voltam mennyit lehet előre észrevenni belőle.. és semmi baj, hogy megkérdezted. :)

2016. dec. 25. 20:36
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
#6: Senkinek nem volt kötelező hitelt felvenni, nem tartottak a fejéhez pisztolyt. Na meg aki nem képes talpra állni mint ezer másik, akkor a gyenge jellem elhullik...
2016. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet észrevenni előre ,ha konkrétan nem fenyeget vele ,ha meg igazán az akar lenni, akkor csak csendben megteszi.


Sokan szomorkodnak, depisek az életük rossz sorsuk miatt ,sokan szeretnek panaszkodni is ,de nem mind lesz öngyilkos.

2016. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom bátyja lett öngyilkos még 94-ben, a sógorom meg 2007-ben. Hirtelen jött mind a kettő.
2016. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!