Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így hogy vidéken feloldották...

Így hogy vidéken feloldották a korlátozást, csoportosulhatunk büntetés nélkül?

Figyelt kérdés

Vidéken feloldották a korlátozást. Most ekkor ez azt jelenti, hogy ha 15 fős bográcsos szülinapi meglepetés partit rendezünk akkor nem kell tartanunk attól, hogy ránk hívják a rendőröket? Május 5.-én lenne egy ilyen buli. Továbbá júliusi Balatoni nyaralást sem kell lemondanunk? Nem hívott a szállásadó, hogy nem fogad minket csak azért kérdezem.

Egyszóval tehát mindennek vége?



2020. ápr. 29. 23:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudjátok hogy öngyilkosságot kívánni valakinek vagy ilyesmi tanácsot adni az vall a legnagyobb rossz indulatra.Én nem kívánok ilyet senkinek az életbe de aki ezt mondta annak lehet vissza fog majd ütni egyszer mert a karma az instant.
2020. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
és ha az akkor mi van? mi jogon nézed le a minimálbéres munkásokat, ők talán nem dolgoznak?
2020. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 valaki : ***** válasza:
100%

ne szidjátok a minimálbéreseket! Minden munka becsülendő.

Kérdező, én megértem, hogy ki akarsz kapcsolódni, nem ördögtől való ez még most sem. Nem tudom egyesek mit akarnak, ez a járvány akkor tűnik el ha lesz oltás vagy ha elég ember esett át a betegségen. Az oltást én biztos nem adatnám be magamnak, gondomom többen vannak még így vele, mert egy fél-egy év alatt hirtelen legyártott cuccot nem adatok magamba. Úgy, hogy amúgy nem vagyok oltásellenes. Nincs is garancia, hogy sikerül kifejleszteni. Akkor hogyan tovább emberek? Leélitek az életeteket a karanténban? Mert innentől már csak ez jöhet. Sok sikert hozzá, meg lehet tenni. Mondjatok fel, menjetek a pincébe, ha van pénzetek akkor semmi gond nem lesz. Fogadhattok x pénzért valakit, aki az ügyeiteket intézi, pl. villanyszámla, bevásárlás stb. meg majd szól a hatóságoknak ha pár évtized múlva meghaltok és el kell vinni a testet. Hajrá, lelketek rajta!

Vissza a kérdezőhöz! Ne mások véleményétől félj és szerintem a rendőrség sem várható. Lehet, hogy nem pont május 5-én kéne tartani, hanem két-három héttel később. Az mégnagyobb meglepi lenne az ünnepeltnek mert akkor már fixen nem számít rá :D ha mégis megtartjátok, figyeljetek, hogy ne nyaljátok körbe enymást, a szakács ne azzal a kanállal kóstolgassa a cuccut, amivel keveri, a pohárra jó ha mindenki ráírja a nevét, meg ejtsetek meg időről időre egy kézmosást. Szóval én kicsit halasztanám, de ha mindenképp megtartjátok, csak óvatosan.

2020. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy azzal ha súlyos járvány idején direkt leszarod vagy baromságokat terjesztesz és fertőzöl, azzal sokkal több ember halálát okozhatod mintha csak felelőtlenül a sajátodét okozod? Magadat van jogod beáldozni, de mást nem, és ezzel a "kamukamu" dumával másokra is veszélye vagy. Úgyhogy hagyd abba. Ne halj meg te szerencsétlen, de másokat se akarj már kinyírni köszike.
2020. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
21 Vissza fog ütni rád a karma mert másoknak rosszat kívánsz:D Képzel rád is érvényes. Én nem kívántam rosszat agyatlankának, csak arra próbáltam felhívni a figyelmét, hogy ne mások életével játszadozzon, mert itt nemcsak róla van szó.
2020. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
PÉLDÁUL az alapján teszek különbséget ember és ember között, hogy hogyan viszonyul embertársaihoz, milyen erényeket képvisel és milyen elismert hibákkal küzd vagy éppenséggel nem küzd, csak hagyja hogy pusztítsák önmagát és a közösségét. Ennek címeres példája a közös erőfeszítésben való részvétel a járvány súlyosságának csökkentésében vagy annak akár szándékos szabotálása, amit ebben a beszélgetésben is űznek néhányan. Lenézem a minimálbéres gyári munkásokat? Lehet. Én is évekig az voltam, amíg tanultam és most már nem vagyok az. Ma már presztizsesebb munkahelyem van és NAGYON meglátszik a különbség a régi és a mostani kollégáim között a különbség mentalitásban, érzelmi intelligenciában, értelmi szintben, stb.
2020. máj. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!