Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Palvin...

Mi a véleményetek Palvin Barbaráról? Szerintetek is egy cuki jófej csajszi?

Figyelt kérdés
Én szerintem nagyon kedves, mindig vidám gyönyörű nő. Szerintetek is?

2020. ápr. 30. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
A belsőjétől nem vagyok elszállva. Eléggé pitsa. Külsőre szép
2020. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ! :)
2020. ápr. 30. 15:52
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ki ő és nem is érdekel, gondolom ő is csak azért lett ismert mert szép, de azon kívül nem tett le semmit, mondhatni nem az agyáért szeretik.
2020. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat és nem szeretnék bunkó lenni, de ne ítélj el valakit akiről azt se tudod, hogy ki. Szerintem a modellkedés egy nagyon nehéz szakma, hiszen rengeteg mindent fel kell adni a karrier érdekében. Az igaz, hogy azért lett ismert, mert szép, de ezenkívül szerintem ő egy különleges modell, mert agya is van. Remélem nem sértő a válaszom...Ha igen elnézést kérek.
2020. ápr. 30. 16:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mert nem ismerem. Attól még, hogy láttam róla néhány képet, nem tudhatom, milyen a személyisége.
2020. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. ápr. 30. 16:03
 7/19 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Én pár interjút láttam vele, nekem nagyon butának és unalmasnak tűnik.
2020. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ott vesztette el a szimpátiám, mikor összefeküdt Hamiltonnal.
2020. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kulsore cuki, szep arca van, szerintem meg 40 evesen is 20-nak fog kinezni :) Belsore nem tudom milyen, meg beszelni se hallottam szerintem.


F25

2020. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés döbbentett rá, hogy én se hallottam még beszélni :D Szóval belenéztem pár interjújába, de nekem normálisnak tűnik. Sokan írják a videók alatt is, hogy milyen beképzelt és buta, de nekem pont, hogy egy kicsit félénknek/izgulósnak tűnik az interjúkban, illetve nem tudom, másoknak miből jön le, hogy buta lenne. Lehet, hogy nem úgy beszél az (egyébként is inkább lazább stílusú) interjúkban, mintha valami politikai beszédet kéne előadnia, de szerintem nem is ez a dolga, nem az eszéből vagy a szónoki képességeiből él legjobb tudomásom szerint.

Szépnek szép, bár nem őt mondanám külsőre a (számomra) tökéletesség megtestesítőjének. 22L

2020. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!