Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ölhetem ki magamból az...

Hogyan ölhetem ki magamból az érzéseimet/érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Légyszi normális válaszokat adjatok, ne olyat, hogy "ne tedd, mert meg fogod bánni" stb. Döntöttem. Nem akarok szeretni, gyűlölni stb. Egyszerűen csak létezni szeretnék.

Hülye válaszokat ne küldjetek!



2020. ápr. 30. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, az érzelmek, érzések a normálisan kifejlődött emberi psziché szerves részei.


Olyan mintha azt kérdeznéd, hogyan nyúzhatod meg magad teljesen, mert innentől bőr nélkül akarsz élni.

2020. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet teljesen. Ál-pszichopata / szociopata lehetsz úgy hogy részben úgy is érezz. Empátiahiány, stb.

Megkérdezhetem miért akarod ezt?

2020. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Normális választ fogok adni. Szenvedj még többet, akkor elérheted ezt, de ez sok idő. Gyorsabb módszerek: lobotómia, antipszichotikumok, benzodiazepin gyógyszerek, alkoholizálás. Sajnos a korai elhalálozás egy valós kockázat eme módszereknél.
2020. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Az agytörzsre (a "gyíkra") redukálod magad.
2020. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A buddhista szerzetesek utan nezelodj. Hosszu, hosszu munka, lemondas, elvonultsag, csond. Vagy mas szerzetesek es laikusok is igy csinaljak.

Aztan nem tudom, belul mi van bennuk. Elhiszem, hogy jo nekik, de a hideg kiraz tole.

2020. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy csalódtál abban, akit szeretsz nem fogsz mindenkiben csalódni!
2020. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csalodtam senkiben (vagyis mar tovabb leptem) csak egyszeruen nem szeretnek erezni.
2020. máj. 2. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy azért nem akarsz érezni, mert csalódtál, és félsz az újabb csalódástól.
2020. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hgwell ***** válasza:

kefelj egy loval! valami almasderessel. vagy ha sirba fekszel erika napjan es szandit hallgatsz wolkmenen akkor eljon erted Nsync es tobbe semmit nem erzel. en is ezt csinaltam. megb@sztam magam rongyosra fott virslivel aztan nekiadtam az egyik cirkuszi elefantnak. azota nem lattam tobb papagajt a kornyeken repkedni.

rossz amikor ehes valaki olyankor nem akarsz ehezni!

veled biztosan jol bannak a szuleid a titanikot is fejbol kiszamolod mit hazudott az oreglany a film vegen hogy kapjon egy kis szalamit mert 100evesen mar nem sokat kap. valamit be kellett dobnia! o is csak egy tulelo! reszvetem a nagyiert szep ruhat vett fel a vegen.jo nyelverzekkel rendelkezett fogak nelkul is ertetted mit miert hamzsol annyira.

2022. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!