Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belém nevelték, hogy fojtsam...

Belém nevelték, hogy fojtsam el az érzelmeimet, ne mutassam ki, mert akkor blabla. Ennek ellenére mégis vagyok olyan bátor, hogy merek sírni vagy bármi. Nem érdekel mit gondolnak a kemény, érzéketlen, empátiahiányos szemetek. Ki az aki így döntött?

Figyelt kérdés
Ubdorodom ettől a rideg,kemény,logikára épülő világból!Az érzelmeket igenis szabadon kell engedni,és tenni magasból a külvilággal!Van-e aki érzékeny,és nem kérgesszívű,gonosz,rossz ember?Bántó válaszok írása nem megengedett!

2016. aug. 15. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem neveltek arra, hogy fojtsam el az érzéseimet, de valószínűleg ha megpróbálták volna se jártak volna nagy sikerrel, mivel nagyon emocionális ember vagyok. Pontosan olyan, mint ahogyan azt te leírtad. Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között képes vagyok sírva fakadni, ha éppen sírhatnékom van. Nem fogom vissza magam, csak azért, mert mások megszólnának miatta. Egyébként én nem csak a negatív, de a pozitív dolgokat is megkönnyezem, ha meghatnak :D Igen, a világ rideg és kemény, de ettől függetlenül rengeteg szép dolog van benne :)
2016. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!