Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek megszünt a munkahelye,...

Akinek megszünt a munkahelye, most hogy él? Mik a terveitek? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem szünt meg a munkahelyem csak epp nincs munka hetek ota es nyar vegeig nem is lesz. De mivel nem nekem szol a kerdes nem irom le hogy elem tul. Talald fel magad apafej. Az elet nem a harmat gyengeknek lett kitalalva! ;)
2020. máj. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém megszűnt hó közepén. Látni lehetett a korlátozások kezdetén, a piac átrendeződésekor, hogy földbe fog állni a cég, aminek dolgoztam. Már másnap, a papírok megkapása előtt elküldtem az önéletrajzom egy céghez, amiről tudtam, h a korlátozások ellenére felfutóban van. Így, hogy az előző munkahelyem hó végéig kifizetett, volt egy kis laufom, nem annyira szorított az idő. A számomra legszimpatikusabb cég, ahova jelentkeztem, 2 nap múlva felhívott, bementem próbanapra, az nagyon jól sikerült. A kollégák és a főnökasszony is tök jó arcok. Felvettek. Másodikán kezdek.


Legutóbb, amikor munkát kerestem, akkor több választási lehetőségem volt, most persze kevesebb. A lényeg, hogy míg nincs munkád, is tartsd fenn a mentális egészségedet, és légy proaktív. A két munkanélküli hetemen elég sokat önkéneskedtem, az pedig a szoc. kapcsolatok építésére is jó. Javaslom, amíg nincs munkád, addig is tedd magad hasznossá. Nem szabad otthon ülni, és besavanyodni. Ja, és érdemes a jelenlegi helyzetben nem túl sokat válogatni az ajánlatok közt, mert elég nagy a verseny.


Hogyan tovább? Helyt akarok állni az új helyemen. Rengeteget kell majd tanulnom, de ehhez ad a cég információs segítséget. Közben be szeretném fejezni a már elkezdett sulimat. Az önkénteskedést annyira élveztem, hogy arra is szánok időt a továbbiakban. A többit meg majd látni fogom menet közben.

2020. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 2-es, mi a munkád, ha megkérdezhetem? Nagyon szimpatikus a hozzaallasod :)
2020. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

kettes vagyok


Kereskedelemben dolgozom, félig fiz. munkáim voltak az utóbbi időben (vevők kiszolgálása, komissiózás, csomagolás, rendelésfelvétel, postázás, áruátvétel stb).

2020. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!