Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pincér szakmáról váltanék....

Pincér szakmáról váltanék. Valami új dologhoz lenne kedvem. Mit ajánlanátok ami keresett kétkezi szakma, akár külföldön is. Ti mit dolgoztok, szeretitek?

Figyelt kérdés

Persze nem tudhatjátok, mihez értek milyen az irányultságom, de pár tipp tapasztalat alapján én is talán jobban tudnék dönteni.


26f


2020. máj. 1. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem most váltani kellene és asztalosnak mennék.Egyrészt mert alapból szeretek barkácsolni és dolgokat készíteni nem beszélve hogy saját bútoraimat én tudnám megcsinálni nomeg jó pénz van benne.


A villanyszerelő és hegesztő is keresett bár én nem tudnám elképzelni magam benne.


Esetleg gépkezelői pl markoló.Hiszen építkezéseken mindig munkaerő hiány van és sokkal jobb a gépben ülve dolgozni mint simán tologatni a talicskát.


Esetleg valamilyen szerelő az is kétkezi munka hasznos is a tudás és keresett is.


Most így ezek jutottak eszembe.

2020. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!