Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnak viszonylag jó...

Hogy tudnak viszonylag jó zenékhez olyan videóklipeket kreálni, hogy az embernek még az élettől is elmegy a kedve és a zenét is megutálja miatta?

Figyelt kérdés
Ráadásul köze nincs a zenéhez.

2020. máj. 1. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a muvesznek mas volt a vizioja, mint ami neked alakult ki a zene hatasara.

Ettol most ki a jobb vagy rosszabb? ;) senki. Orulj a sajat vilagodnak, es ha tiszteled a zeneszt megnezed o mit gondolt hozza...


Ebbol semmi esetben sem kell tinidramat csinalni, ha nem jott be amit csinaltak, lepj tovabb. Nem muszaj ezen fortyognod. Beljebb ugy se leszel tole.

Ilyesmi mindenkivel elofordult mar. Tudod mit tettem? Semmit. :D a zenet hallhattam a klippet tobbet nem neztem meg.

2020. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tinidráma? :) Meg sem írom, hány éves vagyok.


Igazad van, csak nálam valahogy összefonódik a zene és a klip és ha egyszer megnéztem a klipet, mindig kivetítem a zenére is és lerombolja az összhatást.

2020. máj. 1. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Másnál is összefonódik a zene és a klip, de ez nem azt jelenti hogy mindenkinek ugyanarra kell asszociálnia ugyanarról.

Aki a klip ötletével előállt, nyilván teljesen más gondolatokat ébresztett benne a zene, mint benned. Ebből még nem következik hogy ez rosszabb lenne, csak más.

2020. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tinidraman ne akadj fonn. Felnott ember is tud “tinidramazni” ;).
2020. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
titok: hallgasd a zenét és ne nézd a klipet. én is így nyomom mindig :D
2020. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!