Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Paráztatok már nagyon erdőben?

Paráztatok már nagyon erdőben?

Figyelt kérdés
Izgalmas sztorik érdekelnének, szerintem nagyon félelmetes az erdő sötétedés utan. Én valami fura állatot láttam, de az fényes nappal volt, este sosem erdőztem még, ahhoz trottyos vagyok
2020. máj. 1. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze! :D a fantaziam igen cifra
2020. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Volt ám.. mikor 14 évesek voltunk,kimentünk páran a közeli erdőhöz. Hazafele menet már sötétedett. Egyszer gonosz női röhögést és gyereksírást is hallottunk az erdőből.. egyszerre kezdtünk rohanni a biztonságos lakott terület felé. Előtte volt.menő és néztük meg az Ideglelés című filmet. Na az para.volt. :)
2020. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Pedig volt, hogy ketten mentünk egy órán át a teljes sötétben (és jöhettek volna vadak is - nem Mo). És még lámpánk sem volt, mert nem volt tervben az az útszakasz aznapra (a telefon meg akkor még csak telefonálásra volt jó, kis kijelzővel). Nem vagyok parázós típus.

Napközben sokszor mentem egyedül, csak úgy toronyiránt, bozóton, patakmedren át stb. Nagyon élveztem.

2020. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

En egyszer feltem igazan, amikor 6-7 eves lehettem elmentem a kozeli iszonyatosan meredek erdobe szankozni (nagyon nagy ho esett es borzaszto hideg volt), a testverem nem akart elkiserni igy egyedul mentem, el is voltam jol, amikor valahogy vissza kellett mennem (fel a hegyes/dombos nagyon csuszos erdon). Na en akkor azt hittem nem jutok haza, mert allandoan elcsusztam es elestem raadasul a baromi nehez szankot is egyedul kellett huznom fel..

De valahogy csak megcsinaltam..

2020. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Ige., amimor megkergetett egy vaddisznó:D
2020. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Még gimiben Erdélyben voltunk az osztállyal, egyik este egy kis erdei házszerűségben volt a szállás. És beszélgettünk, ijesztő sztorikat is mondott egyik osztálytársam, mikor hallottunk valami csikorgásszerűséget. És az ablakon volt pár csík, már nem emlékszem, hogy mi volt pontosan, de akkor elhittük, hogy kívülről valami szörny kaparta az ablakot... Elég para volt, mert utána mindenkinek el kellett vonulnia a külön kis faházakba, aludni.
2020. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%

#2:

De kis beszarik vagytok. 😁

2020. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Én anno mikor friss jogsis voltam, egy hideg, szürke, őszi késő délután tartottam hazafelé egy kihalt erdei úton. Elég rossz volt az út minősége, így 60km/h-nál nem mentem gyorsabban. Egyik pillanatban valami vékony, fekete alak suhant át az úttesten. Kb 2 másodperc volt az egész folyamat. Aztán eltűnt a fák között, a sűrű erdőben. Mai napig nem tudtam eldönteni, hogy csak a szemem káprázott vagy tényleg volt e ott valami. Nagyon para volt mindenesetre. :)
2020. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés miért nem az ezotéria kategóriában van?
2020. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

A negyedikes osztálykirándulásunk a Bükkben volt, és egyik este, amolyan éjfél körül kivittek minket bátorságpróbára. Ez annyiból állt, hogy egyedül, vagy max két baráttal teljesen egyedül végig kellett sétálnod az ösvény egy szakaszán zseblámpa nélkül. Egy barátnőmmel mentünk, és eléggé megijedtünk, amikor hallottunk egy vonyítást, de végigmentünk, bátornak éreztük magunkat, minden jó volt.


Egyébként az éjszakai erdő sose rémisztett meg annyira, jelenleg Skóciában élek, és rengeteget szoktam kempingezni a Felföldön. Láttunk már farkast, medvét, de ha betartod az alapszabályokat és nem provokálsz ki semmit, nincs mitől félni.

2020. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!