Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a kényszeres vigyorgás...

Mi ez a kényszeres vigyorgás a sztárok áll instán? Miért csinálnak fotót ha látszik róla hogy sík ideg és olyan a mosolya mint az akasztott embernek?

Figyelt kérdés

Tápai Szabina például minden egyes képnél elmagyarázza nem tökéletes a bőröm de ....

Hát én csak ilyen frizurát tudok csinálni de... Ki

Sík ideg a nő de egész nap posztol ,

Olyan mintha versenyeznének tiszta gáz a pózok a vigyorgások , és a hétköznapi emberek is képesek perceket órákat a töltés kép érdekében eltölteni annyira erőltetett az egész , én nem jót látok az emberekben produkálják magukat kényesek önmagukra kifelé élnek , nagyon örülök hogy én a közvetlen mellettem elő embereknek akarok a valóságban megfelelni ..borzasztó hogy az új generáció is csücsörit mert ezt látja anyától apától csináljunk képeket had lassak milyen rohadt boldogok vagyunk.

Hála istennek tisztán látok időben felébredtem letöröltem minden ilyen színjáték oldalt azóta sokkal jobb a kedvem a valós életre tudok összpontosítani...

Birka az emberi faj ha Mariska Jóska is ezt csinálja én is ezt fogom csinálni ...ugyan ugyan ebbe örül bele nem csak celeb hanem sok hétköznapi emberke is ...


2020. máj. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekik ez a munkájuk. Akkor is kell menniük, ha nem karnak, mert ebben van a pénz. És ha mennek, akkor mosolyogni kell. Ezt választották. Nincs olyan messze a kurv🤫lkodástól, látod... 🥰
2020. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen képmutatás és munka.
2020. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rubint Réka mű mosolya mindent visz. Mint egy viaszbáb. Vicsorog.
2022. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!