Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veled volt már ilyen? (többi...

Veled volt már ilyen? (többi lent. )

Figyelt kérdés

"Nem tudok" haragudni senkire akit amúgy őszintén szeretek. Ez abban nyilvánul meg, hogy tegyük fel Béla a bátyám. Béla felidegesít valamivel és abban a pillanatban ezt kimutatom neki. Később amikor Bélával találkozom elkezdek vigyorogni, én sem tudom miért, holott "haragudnom kéne rá". Nem tudom megállni hogy ne vigyorogjak...


Ilyenkor idiótának érzem magam... De legbelül sokáig haragudni képtelen vagyok.

Miért van ez? Veletek volt már ilyen?



2016. okt. 24. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egyet jelent szep a lelked es az eleted is ilyen lesz. Orulj neki h nem a gyulolet vagy a harag mar mint masokat. Nagy kincset hordozol magaddal, en a helyedbe megtartanam. :)
2016. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
""Haragudnom kéne rá"" - Nem, nem kell haragudni senkire, arra sem, aki nem áll hozzád közel, akkor sem, ha úgy hiszik mások. Haraggal mit érsz el? Semmit, csak idegesíted magadat, és csak neked rossz lesz, és akire haragszol, annak sem jó, sem rossz nem lesz a haragodtól, de még ha rossz is lenne neki, az neked miért lenne jó? Semmi értelme nincs a haragnak.
2016. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem, ha úgy hiszik mások, hogy haragudnod kéne.*
2016. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem minden esetben egy jó tulajdonság.
2016. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó.

Ilyenek nagyon segítenek élet értelmének követésében.

Én egyáltalán nem tudok haragudni.

2016. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 Hát eddig csak ketten vagyunk...


Igazatok van abban hogy nem jó dolog haragudni. A baj csak az, hogy ilyenkor a másik hülyének nézhet hogy hirtelen vigyorgok rá, előtte meg mondtam neki "szép" dolgokat. Kb mint egy nem normális.

2016. okt. 24. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!