Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor bunkó vagyok?

Most akkor bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
A hátam mögött olyanokat mondott egy srác, hogy így-úgy megdugna és hasonló jóságokat...És mivel még soha sem váltottunk egy szót sem, így mikor rám köszön, én nem nem köszönök neki.Ezzel tudatva , hogy esélye sincs.Rosszul kéne magam éreznem emiatt?

2020. máj. 4. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy bunkó, de a helyedben megmondanám a véleményem neki hogy "azért nem köszönök, mert egy paraszt vagy."
2020. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Úristen, te hány éves vagy? 12?

Mit foglalkozol azzal, hogy a másik mit mond a hátad mögött? Ahhoz neked semmi közöd.


Intelligencia hiánya az, ha valakinek nem köszönsz vissza, amikor köszönnek neked.

2020. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem vagy bunkó, még kedves is vagy inkább
2020. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Arról nem tehetsz, amit mond rólad. Ne aggasszon. Legalább tudod, hogy hogyan viszonyul hozzád. Fiúk ilyeneket mondhatni minden lányról mondanak. Ficsúrkodnak a társaik előtt. Azt tanácsolom, hogy már csak illendőségből is - fogadd a köszöntését, különben valóban bunkó lennél. Ha közelítene és tényleg nem az eseted, akkor tapintatosan visszautasíthatod. Ilyesmit lányok is mondnak egyes fiúkról, hogy de jó lenne vele...

Ffi.

2020. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már ő sem köszönön nekem, ha ketten vagyunk csak a másiknak köszön, engem nem zavar, de nem fogok ráköszöngetni az biztos.Ez már így marad.
2020. máj. 4. 12:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszön*
2020. máj. 4. 12:51
 7/16 Ramos ökle ***** válasza:
19%

Ketteskével nem értek egyet, az intelligenciának semmi köze a bunkósághoz, rengeteg okos ember bunkó, ez van.

Amúgy igen, bunkóság. Az egy dolog, h mit mondott rólad, de attól még köszönhetsz neki. Ha meg többet akar, akkor elmondod neki, h nem érdekel a dolog. Ennyi.

2020. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Érdemes lenne utána járni annak, hogy van-e alapja annak, amiről úgy véled, hogy létezik. A viselkedésedben az a gyomorforgató, hogy lehet, csak egy heccelésnek, szóbeszédnek, összeesküvés-elméletnek ülsz fel, miközben nem is tette meg az illető azt, amiért gyűlölöd. Kérdezd meg tőle, - a viselkedéséből fogd látni az igazságot!
2020. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Piszkosul kibszl vele szerintem, ha nem köszönsz neki. Gondolom álmatlan éjszakákat okozol neki vele. Vagy! Talán már nem is emlékszik? Szimplán azt látja, hogy csak nem köszönsz, és nem tudja, miért?

Na, az élet ennél sokkal egyszerűbb amúgy, és úgy szokott működni, hogy elé állsz, és elküldöd a bánatba, rosszabb esetben leköpöd. Kinek milyen a habitusa. De azon, hogy nem köszönsz, én legfeljebb röhögnék egyet. Semmi mást nem éreztetsz benne ezzel, csak hogy gyerekes vagy. Mellesleg ha jó parti, még imponálhatna is neked, hogy tetszel neki, csak nem tudta illően kifejezni... :D

2020. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem mondom azt, hogy érezd magadat megtisztelve, de ha még ilyen alpári módon is fejezte ki magát, azt azért mondta mert szépnek és vonzónak tart (egyébként meg kb. minden férfi ezt csinálja, csak a legtöbben nem ennyire egyértelműen). Képzeld el magad fordított helyzetben, épp a barátnőiddel arról beszélgettek, hogy milyen jó seg*e van a srácnak és miket tennél vele az ágyban, ez a fülébe jutna és onnantól nem köszönne Neked, mit gondolnál róla, őszintén? Valószínűleg azt, hogy ez egy idióta, vagy esetleg meleg. A #4-essel értek egyet, én visszaköszönnék a helyedben és ha bármivel bepróbálkozna akkor lehet lépéseket tenni.
2020. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!