Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden munkahelyen rosszindula...

Minden munkahelyen rosszindulatú bunkó kétszínűek a munkatarsak vagy csak én vagyok ilyen szerencsetlen hogy mindig ilyeneket fogok ki? 20l

Figyelt kérdés

Van egy pár rossz munkahelyi tapasztalatom ebből a dologbol....

Az első helyen ahol dolgoztam konyhai kisegítő voltam. Oké, összeszokott csapat nem is vártam el hogy egybol befogadjanak de ők soha nem fogadtak volna be.

Mikor mosogattam a tányérokat direkt leejtették a többiek, és az étteremvezető azt hitte en voltam.

Mikor a tobbiek kint cigiztek, én csak ki mentem levegőzni, egyből abba hagyták a beszédet és meg sem tudtak szolalni mert egyertelmu hogy rolam volt szo.

Másik helyen, pultos voltam jött a vendég a főnök ált felettem hogy csináljam miközben akkor voltam ott eloszor a másik pultos lány meg ahelyett hogy segitett volna nekem a tukorben festette magát....kevés krumplit szedtem azt mondta a fonok tegyem le a tányért.

A harmadik helyen megint csak pultosnak mentem, a másik két pultos lány egész nap nevetgélt hiába probaltam becsatlakozni hozzájuk hiába probaltam baratkozni beszelgetni viccodni nem lehetett! Csak ők egymással elvoltak és ennyi.

Elvárták hogy miután egyszer elmondják mi mennyibe kerül én jegyezzek meg 30 db étel árát meg egyből jegyezzem meg mennyi a zacskó amibe a pizzat rakom, és mikor kérdeztem hogy mi mennyi hulyenek neztek.

Volt még egy gyári munkám is, az volt egyébként a legjobb eddig de az sem volt jó az emberek miatt. Műszak végén, én áltam a sor végén én csomagoltam és sz utolso darabokat csináltam mikozben a tobbiak mar altak és hátul egyertelmuen rolak beszeltek de en egy rossz szot nem szoltam azoknak sem eskuszom.

Utana az egyik lany odajott es megfogta az akumlatort amit en csinaltam en nagy idegesen besegitett de az nem jó indulatbol volt hanem hogy siessek mar pedig meg sem altam.

Velem van a baj?

Minden munkahelyen ez van?

Vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen?


2019. dec. 3. 22:14
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
Nem csak te vagy így... És néha időbe telik míg megszoknak, de ilyen negatív emberekhez nem igazán lehet jó képet vágni és nem is kell, mert ha túlságosan elfogadod a szívózásaikat hamar a fejedre nőnek. :/
2019. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Sajna ez van mindenhol, a mi társadalmunk ilyen, és itt az egész probléma gyökere.
2019. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, minden helyen így van.
2019. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol ilyen, ezt biztosan tudom, mert a 17. munkahelyemen dolgozom, ebből kb. 3 volt, ahol nyitottan álltak az új dolgozókhoz és csak akkor kezdtek "genyózni", amikor látszott, hogy nem fog neki menni a munka, ez kb. pár nap vagy hét alatt kiderül, attól függ, hogy mennyire egyszerű/bonyolult dolgot kell végezni.
2019. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!