Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem egy kedves csajszival, aki látott a közelünkben szép virágokat, majd azt mondta, hogy visz belőle, majd a párjának azt mondja, hogy valakitől kapta. Én ezen mosolyogtam. Bár én munka és szerelem terén nem tudok kiteljesedni, de örülök, hogy ők viccesen, lazán fogják fel az életet. Ti is így vagytok másokkal?
2020. máj. 6. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En olyat làttam hogy szivecskés cuki karkötö szivben vmi szerelmes felirat, kerdezem a baratjatol kapta vagy kitöl milyen alkalombol? Erre a vàlasz:magànak vette boltban :D


Hàt nekem is fura volt hogy ezt igy lazàn :D

2020. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Gáz
2020. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Az én helyzetem tényleg az.
2020. máj. 6. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem az lehet a helyzet, hogy a csaj féltékennyé akarja tenni a barátját.


Vagy még arra is van esély, hogy csak meg akarja prankelni. De szerintem az előbbi valószínűbb.

2020. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem is jó, ha az életet viccesen fogjuk fel és nem begyöpesedett vénemberként. :D csak akk van gond ha komolyra fordul a vicc
2020. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Csak nekem se pasi, dolgozni úgy járok, hogy a kolléganőknek "védeniük" kell, mert másképp boldogtalannak érezném magam. Az ő életük meg harmonikus.
2020. máj. 6. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező?

Miért ne sikerülne egy kapcsolat sem?

2020. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretem az elkényelmesedett embereket, akik valószínűleg egy emberi hulla látványától pánikrohamot kapnának.
2020. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!