Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki kanállal akart bankotrabolni?

Figyelt kérdés
Mármint nem film vagy ilyesmi, hanem a valóságban próbált már valaki kanállal/szedőkanállal bankot rabolni? És ha igen, hogy sikerült?

#kanál #bank #bankrablás #szedőkanál #bankrablás kiskanállal #bankrablás kanállal #bankrablás szedőkanállal
2020. máj. 6. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami ökór tuti próbált ilyet. Nézz szét archívumokban, hátha.
2020. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem... Ha volt is ilyen ütődött, akkor vagy nagykanállal akarta habzsolni az élvezeteket, vagy a kanál már megvolt, csak a villa hiányzott... XD


Komolyra fordítva a szót: Nem hinném. Most gondolj bele: Te mit lépnél, ha egy bankrabló kanállal vadul hadonászva követelné a teli zsákokat? Én kiröhögném, és adnék neki egy doboz fagyit, hogy hűtse le magát... :D

2020. máj. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt, sok hülye van. Mi a suliban kanállal nyitottuk ki azt a fajta ajtót, amit csak csengetéssel tudtak kinyitni.
2020. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gumball 🤣 Azon a mesén kihaltam.
2020. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!