Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt még valaki aki nem...

Van itt még valaki aki nem alszik? :D

Figyelt kérdés
ti hogy viselitek ezt az egész kialakult helyzetet?
2020. máj. 7. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Többet vagyok fent... utána meg 11 ig alszok ha nem délig... baratnomtol tanultam... 😓😪😬 jo lenne leszokni... érdekes módon pont akkor szoktam erre ra amikor ő végre nagy nehezen le szokott róla!
2020. máj. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetet? Lemaradtam valamiről?
2020. máj. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1: és milyen módszerrel sikerült neki visszaállni a nappali életmódra? Jól jönne valami tanács, mert én is ettől szenvedek.
2020. máj. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is átszoktam az éjjeli életmódra, de előfordul :D
2020. máj. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem hót mindegy.
2020. máj. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 Bár nem engem kérdeztél, de én is ezt csináltam. Egy-két napig szenvedsz, mert korán kelsz fel reggel annak ellenére, hogy nagyon későn feküdtél le. Kb a harmadik napon már jóval korábban fogsz tudni lefeküdni aludni.

Ma már ott tartok, hogy amikor dolgozni járok, 9-10 között fekszem és fél hatkor kelek. Ha nem járok, mint most, akkor azért tovább vagyok fent,kb 11-ig és fél nyolckor kelek.

Szintén leálltam menet közben a koffeinnel. Koffeinmentes kávét ittam, ma már csak teát.

2020. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
G. alszik. A macskája vagyok.
2020. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as nos lényegeben en nyaggattam vele mindig hogy ez nem jo... oke en is csinálom de en csak par napja ő éveken keresztül... a lényeg az hogy este olyan tevékenységet kell csinálni amitől jobban ki kerülsz agyilag valamint igen a korán kelés elengedhetetlen! Nem kell olyan korán de ilyen 8-9 az már bőven jó csak arra kell figyelni hogy nem szabad vissza aludni vagy elaludni délelőtt vagy délután! És mindig törekedni kell arra hogy kettő után mar Aludj! Az is jo modszer ha direkt kikapcsolod a telod azaz nem ilyenekkel foglalód le magad mert ez ébren tart
2020. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!