Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a lakótárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a lakótársamat zavarja, hogyha itt alszik nálam a párom?

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakom, ahol mindenkinek saját szobája van, viszont egy másik lánnyal megosztom a konyhát és fürdőszobát. Sajnos nagyon vékonyak a falak, így minden áthallatszik, tehát ha együtt vagyok a párommal, akkor azt sajnos végighallgatja. Természetesen ez nekem is kellemetlen, igyekszünk minél csendesebben, de úgy meg arra koncentrálok, hogy halk legyek, és nem tudom úgy élvezni a dolgot. A párommal heti egyszer tudunk találkozni és legtöbbször csak úgy tudjuk megoldani, ha ő jön mivel én hétvégén dolgozom, hétköznap meg ugye suli, ő meg másik városban lakik. Összeköltözésről leghamarabb jövőre lehet szó.

Már említette a lakótársam is, hogy vékonyak a falak és hallja, egyenlőre csak vicces formában, de érzem, hogy kezd feszült lenni emiatt és sajnos fel is ébresztjük az éjszaka közepén, akármilyen halkak is vagyunk.

Valami ötlet, más hogy oldotta meg, aki hasonló cipőben volt? Vagy csak ne foglalkozzak vele, mert úgyis csak időszakos? Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás mindenkinek.


2019. márc. 23. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Adj neki füldugót :-)


Ha alszik és egy kis neszre felébred, akkor meg adj neki altatót :-)

2019. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Ez nagyon undorító dolog, úgy szexelni, hogy más hallja.

Főleg az, hogy ha neki nincs mondjuk senkije, és nem is szűz már, mennyire rosszul eshet neki, hogy más ott szexel "mellette".

Ott a természet lágy öle, ki lehet menni, most már lassan jön a jó idő. Vagy ha ennyire pofátlanul nem bírtok magatokkal, akkor ne az ágyba csináljátok, hanem feküdjetek le a földre. Leterítetek valamit.

Érdekes, régen exemmel mindig hulla csendbe szexeltünk, egy neszt nem adtunk ki. Bár lehet, ő csak azért, mert kitudja, lehet nem is élvezte annyira. De ez már múlt, én voltam az első neki és rengetegszer lefeküdt velem így is. De akkor ezek szerint a ti kapcsolatotok is kb csak a szexről szól.

2019. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Vegyetek ki valami “búvóhelyet” amíg kúrtok
2019. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A koli már csak ilyen, nem muszáj ott élni. Bár sokszor albérletben, vagy panelben sem jobb a helyzet! Ha nem játszotok rá, akkor szerintem nem vetheti a szemetekre.

Még egy technikai javaslat, hogy amikor ott alszik a barátod, akkor tegyétek le a földre a matracot, így legalább az ágy nem fog nyikorogni.

2019. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Vegyétek be harmadiknak. :)
2019. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz neki egy párt.
2019. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
36%
Hívj el engem, majd szórakoztatom. Versenyezhetnénk is, kik a hangosabbak.
2019. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Esetleg a fürdőben? Pasid hol lakik? A szobatársad mindig a szobában van? Nincs neki valami konkrét, időhöz kötött programja, amikor üres a szoba?

Tényleg tapintatlan dolog más előtt szexelni, nem igaz, hogy nem tudjátok megoldani! Nektek kéne alkalmazkodni, ti végeztek "plusz" tevékenységet, a kollégiumi jelentkezésnél nincs opció erre : "vállalom, hogy végighallgatom a szobatársam szexuális életét" senki nem vállalja. Ti vállalatok plusz dolgot, nektek kell alkalmazkodni.

2019. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Látom akik lepontoznak, hosszú távon élveznék azt, ha azt hallgathatnák, illetve hulla fáradtan arra ébrednének, hogy más ott kefél mellettük. Komolyan, annyira gázak vagytok. A szex mindenki magánügye, miért kell másnak hallgatni, mikor kényelmetlen?
2019. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Külön szobában vannak tehat csak a falak vékonyak ahol lehet még egy erőteljesebb sóhajtás is hallatszik.

Egy hotelben meg egy lakotelepen is ezerszer elofordul.

2019. márc. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!