Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjjel nem alszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel nem alszik a barátnőm miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nagyon fél a sötétben. Nappal szokott aludni 3-4 órát. Engem is felebreszt éjszaka hogy unatkozik
2019. júl. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egy macskával jársz?
2019. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ha ilyet csinálna a barátnőm, hogy az éjszaka közepén felébreszt, csakazért mert ő unatkozik, szájba könyökölném.
2019. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Nappal alszik. Na vajon miért?

1. Nem dolgozik eleget, ezért nem elég fáradt. Zavard el este futni.

2. Nincs megsúgva rendesen. Orgazmus után a legtöbb nő is elalszik, nem csak a férfiak.

2019. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nappal "unatkozz" te, szerintem veszi majd a lapot és estére tán ő is elég álmos lesz.

32/f

2019. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel legyen az ágy mellett olyan lámpa, ami a gyerekeknek szokott lenni éjszakára. Halványan világít és nincs teljes sötét.

Vegyél neki macskagyökér tablettát. Gyógynövény boltban lehet kapni. És ne hagyd, hogy napközben aludjon!!! Amíg nappal alszik 3-4 órákat, addig nem fog éjszaka aludni. Fáradjon el az egész napos munkában, úgy majd fog tudni aludni. Nem is értem, hogy mikor van ideje valakinek nappal ennyit szundizni.

Ami viszont tényleg nagyon durva, hogy ha ő nem tud aludni, akkor téged is felébreszt. Ahelyett, hogy csendben olvasgatna és hagyna pihenni, még te is szívjál. Ez azért önzés a köbön.

2019. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy ha már semmi nem segít, gyakorizzon éjjel. De előbb meg kellene próbálni kifárasztani pl sport kirándulás, és a sötét ellen meg feltalálták a kislámpát.
2019. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz. NE aludjon nappal 3-4 órákat. Rögtön tudna éjjel, és nem téged zaklatna.

Egyébként miért is nem ezt teszi?

2019. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!