Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek nincs Facebookja,...

Akinek nincs Facebookja, Instagramja, az boldogabb ember?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja leszedtem magam ezekről és mintha kicseréltek volna. Sokkal kevesebb szemétkedéssel találkozom, nem nézem mások tökéletes életet, semmit nem tudok meg az exeimről vagy azokról, akiket utálok, több időm van, könyvet olvasok görgetés helyett. Pedig hatalmas Z generációs social media függő voltam évekig.


Nem ezek az oldalak rosszak amúgy, hanem a rajtuk lévő emberek.


2020. máj. 8. 13:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Évek óta nincs, sokkal jobb így!

Egyébként sem lógok a neten feleslegesen, elég időmet rabolják a kéretlen e-mailek webáruházak részéről. Újabban küldenek akkor is, ha nem kérek hírlevelet (soha nem kérek). Azzal az ürüggyel küldik a kéretlen e-maileket, hogy értékeljem a webáruházukat. Ha netán elálltam a vásárlástól, annál inkább zaklatnak vele, és nehéz megszüntetni.

Az ilyen e-mailek törlése a Spamből időt vesz el (tudom, hogy magától törlődik, ne oktassatok ki), és nincs is korlátlan internetem (megnézem, mire adom ki a pénzt, még ha van is), így csak fogyasztják a keretemet.

2023. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!