Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet a...

Szerintetek milyen lehet a világ legszerencsétlenebb emberének lenni?

Figyelt kérdés
Mert az egy dolog,hogy mindenkinek a meg van a maga keresztje, de az is, hogy mindig van rosszabb. Na de hol a vége?
2020. máj. 9. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Süket vak néma nyaktól lefelé béna - rímben szólva - megfelelő példa?
2020. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nem veszem viccre a dolgot csak így jött ki. Ne értse félre senki. Első voltam.
2020. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az igen. Kb 40 mp alatt 100%

Long live GyK community! :D


Végtelen lehetőség amúgy. Bármit lehet bármivel ötvözni ami végtelenül megnyomorít egy életet legyen az testi, mentális vagy komplex probléma.

2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemm, nem is jött le annak. Abszolút releváns. Köszi.
2020. máj. 9. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom hogy elég rossz.
2020. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor a szetencsétlenségben ö a legjobb. Azaz ö legalabb a legjobb vmiben.
2020. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
Nagyon rossz remélem a következő életem jobb lesz
2020. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt a legszerencsétlenebbnek érzik magukat azoknak igen szűkös a képzelő erejük.


H milyen lehet, nyilván nagyon rossz érzés. Hol a vége? -> Minden emeri élet halállal ér véget, a legszerencsétlenebb embernek a halál megváltás.

2020. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazabol en mar ugy elem az eletem, tudom jobb nem lesz. Az a bena szerencsetlenseg vagyok aki egy isten hata mogotti faluban el, elkoltozni eselytelen. Legkozelebbi foiskolara is csak bejaros tudtam lenni. Minden elrontok, sosem sikerul semmi elsore. Barmihez is kezdek nem sikerul.
2020. máj. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Még vezetni sem tudtam megtanulni olyan szerencsétlen, szánalmas alak vagyok. Bármibe belekezdek az nem sikerül. Elköltöztem, vissza kellett jönnöm, elmentem dolgozni, kirúgtak, elmentem máshova ott meg állandóan beszóltak a vendégek, elmentem egy albérletbe, átvágott a tulaj, és meglopott, a saját párom is meglopott. Amit eddig elterveztem semmi nem sikerült. Az egyetlen reményem az egyetem, de bemeneti feltétel a jogsi, szóval fogalmam sincs mi lesz.
2020. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!