Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen hogy...

Mit tehetnék az ellen hogy mindig fáradt vagyok munka után?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van erőm munka után bármit is csinálni, pedig nagyon szeretnék sok mindent.. Elmennék sétálni vagy sportolni de a nap végére már fáj a lábam és azért sincs kedvem már menni. Mennék másokhoz de fáradt vagyok oda is menni. Takarítanak meg főznék de az is sok idő is meg ahhoz is állni is kell és hát elég a munkahelyen.

Másnak is így van?? Persze amit kell megcsinalom, rend van, van kaja, de alig jutt bármire is idő.



2020. máj. 15. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi a munkád?
2020. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Tedd fel a lábad jó magasra vagy fél órára. Tornáztasd, vannak vénákat erősítő gyakorlatok. Utána hátha jobb lesz a nap hátralévő részében.
2020. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eladó vagyok. Plusz azt nem írtam hogy nem egyedül élek de sokszor csak én takarítok vagy csinálok kaját és ez is fárasztó. Értem nő dolga de mégis leterhel most minden
2020. máj. 15. 21:12
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Háát... nem egészen a nő dolga. Az csak régen volt úgy. Vagy tudod mit, lehet a nő dolga, de majd csak akkor, ha a férfi családot alapított már veled. Addig nuku. Mert családalapításra valahogy nehezen adják ám a fejüket. Kéne az összes előny, ami elvileg csak egy családfőnek járna. A főtt étel, tisztaság, szex. Mondd meg neki, hogy te csak a gyereked apjára vagy hajlandó főzni, takarítani. Majd ha már ott tartotok, akkor hajlandó leszel őt is ellátni. Addig ne szolgáld ki.
2020. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem lesz rend se ><

Meg kaja se sokszor >< Neki egyszerűbb, ő jobban kitud kapcsolódni, játszani... Én meg a mindig fáradt, semmihez sincs sokszor kedvem (csak aludni de azt se tudok sokat) és sok mindent megcsinálnék de nem jutok előre igazán

2020. máj. 15. 21:21
 6/21 anonim ***** válasza:
Főzz csak magadra akkor.
2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Neked akkor szellemi kikapcsolodas kell. Olyan film, konyv, jatek-rejtveny-kotes stb, ami kikapcsolja, pihenteti az agyad. Bar a setat eroltetnem, az par lepes utan felfrissit, de mindenkeppen jot tesz.
2020. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csinálj olyat ami feltölt.
2020. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

21.15


Hááát nem csodálom, hogy nem akarja családalapításra adni a fejét veled egy férfi sem. Ilyen feminista stílusú csaj, mégis kinek kéne? Előbb mutassa mag a nő, hogy rendes háziasszony, aztán majd utána esetleg alapítanék családot vele.

2020. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vicces vagy. :D Egy nő be tudja mutatni azt, hogy rendes háziasszony akkor is, ha megosztják a takarítást. És azzal is be tudja mutatni, hogy hogyan főz, ha csak magára főz. Kaphat kóstolót az ételből a pali. Így meg tudja ítélni, hogy finom-e. Megnézheti a hapsi, hogy a mosogatást hogyan végzi az asszony. Rajta hagy-e koszt az edényeken vagy sem.

Mindenki maga dolgozzon csak maga után, én azt mondom.

2020. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!