Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan gondolják,hogy még én...

Jogosan gondolják,hogy még én vagyok a bunkó,hogy nem akarok elmenni az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Általános iskolába egy másik (kis vidéki)városba jártam,amikor anyukám párja miatt odaköltöztünk 4 évre. (5-8.osztály)

Nagyon nem szerettem,lenéztek, kicsúfoltak állandóan, szemétkedtek velem (főleg a lányok). Csendes voltam és kicsit szégyellős,szorgalmas,talán azért,illetve egy összeszokott osztály volt én pedig csak betoppantam a fővárosből 5.ben. Egyébként messze az egyik legrosszabb osztály volt,sokan ittam,cigiztek stb.

10 év telt el a ballagás óta és osztálytalálkozór szerveznek,engem is bevettek egy csoportba. Én pedig nem akarok elmenni,ki is léptem onnan.

Után az egyik rámírt hogy mekkora bunkó vagyok stb.

Nem értem miért várják el hogy megjelenjek ,amikor anno annyira csúnyán bántak velem és soha senki bocsánatot sem kért.

Azóta továbbléptem,visszaköltöztünk,a gimiben imádtam,utána le is diplomáztam,boldogan élek...nem hiányzik,hogy feltépjék a régi sebeket.

Valóban én lennék a bunkó?

24N



2020. máj. 17. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom. Ezek akkor is bunkok voltak veled, azota is maradt a szinvonal. Dehogy kene elmenned!

Egyebkent is, mi a fenenek, ha egy jo emleked nincs?!

En nosztalgiaztam, mert periferikus emberkent is szerettem odajarni,marmint az en iskolamba. Pont a gimit utaltam.

Egyaltalan ne erezd kellemetlenul magad.

Masik dolog a Facebook. Minek jelolni vissza olyanokat, akik nem allnak kozel, de jo emlekuk sincs?

Pergesd le magadrol.

2020. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Némán kilépni egy online csoportból nem bunkóság, pláne ilyen helyzetben...
2020. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is ilyen osztályom volt. Csak azért mennék el, hogy az orruk alá dörzsöljem, hogy milyen életet értem el, mialatt ők másokon lovagoltak. Egyébként meg szarok rájuk, nem tartoztam az osztályba, csak papíron.
2020. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha valaki ezzel írna rám, úgy elküldeném a pokolba, mint a huzat. Nyomorék bully.
2020. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is hasonlóan szar volt a kapcsolatom az általános iskolai osztályommal. Idén nyáron lesz az érettségik végével egy találkozó de én sem fogok elmenni. Az meg rohadtul nem érdekel, hogy ők mit gondolnak emiatt rólam :) eddig sem voltam túl közkedvelt a körükben, ez a dolog már nem sokat ront rajta. Szerintem téged se érdekeljen a véleményük. Ez nem bunkóság, hogy nem mész el, mindenki a saját döntése. 18L
2020. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg az foglalkoztat téged így 10 év távlatából, hogy számodra noname emberek - akik mellesleg tirpákok voltak veled -, miként vélekednek most rólad? Hát hol érdekelne már? 10 éve megszűnt velük minden kapcsolat.

Egyébként halkan jegyzem meg, hogy ha kilógtál a sorból, és most látni akarnának, az is inkább a cikizés felé hajlik, mint hogy őszinte legyen.

2020. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mentem el sem általános, sem középiskolai osztálytalálkozókra, 2 emberrel tartom onnan a kapcsolatot, a többiekkel kapcsolatban a legkevésbé sem érdekel, mi van velük.
2020. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben vagyok. Borzasztó osztalyközössèg volt, sokat bántottak, két osztálytársam még ballagás után is zaklatott telefonon. Most vettek be engem is az osztálytalálkozós csoportba. mert nyárra szervezik, de eszem ágában sincs menni, ki mèg ugyan nem léptem, de látom, hogy aki viszont kilép, vagy nem lemondja, rögtön elhordják mindennek, kibeszèlik. Sajnos ugyanaz megy, mint mikor mèg suliba jártunk. Ugyanazok az emberek, ugyanolyan színvonallal. Nekem erre nincs szükségem.Jól teszed, ha te is kihagyod, csak rossz előjönnek a rossz emlékeid.
2020. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!