Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarország felszabadult!...

Magyarország felszabadult! Hogy érzed, milyen volt a karantén időszaka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 19:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
50%

Minden percét tiszta szívből gyűlöltem. Ha nem lett volna elég, hogy elvesztettem a munkám, és még legalább egy évig kb. nem is dolgozhatok ebben az ágazatban (legalább is nem valószínű, hogy most fognak felvenni embereket), akkor ott voltak a nyálas karanténreklámok, mindenki tolta az arcodba, hogy mekkora hőőőős vagy ha otthon maradsz, mekkora hőőőős vagy ha bejársz dolgozni, a két tábor kinyalta egymást, én meg úgy voltam vele, mint itt néhány válaszoló is, hogy ezek milyen karanténról beszélnek? Én ugyanúgy jártam sportolni, sétálni, boltba, barátokhoz is. Két változás történt, az egyik, hogy munkanélküli lettem, a másik, hogy nem járhattam úszni.

De gyűlöltem, és azokat is tiszta szívemből gyűlölöm, akik kijárási korlátozást követeltek... arra bezzeg nem volt eszetek, hogy normális szociális hálót követeljetek, hogy ne 700 forintból kelljen jóllaknom augusztus (!!!!!) tizedikéig, barmok!

2020. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!