Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen elvárásaitok vannak...

Milyen elvárásaitok vannak egy munkahellyel kapcsolatban mikor jelentkeztek egy meghirdetett állásra?

Figyelt kérdés
Van egy mubkahelyed, egy idő után te leszel a cégnek a motorja, mert a munkádat szereted, keveset fizetnek érte ennek ellenére,emellett a körülmények is egyre kedvezőtlenebbek lesznek számodara, ezért váltasz. Mikor találsz egy olyan munkahelyet, ahol több a fizu, a munkáddal kapcsolatban lelkes vagy, megbecsülésre is számítasz, akkor te leszel az utolsó, akivel jól bánnak? Munkahely keresés szempontjából milyen elvárásokat kell kitűzni magunk elè?
2020. máj. 19. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*munkahelyed
2020. máj. 19. 09:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem minden a pénz. Mondjuk, ha szereted az a jelenlegi helyed érdemes ott tárgyalni első körben.

Az új hellyel az elvárás az, hogy teljesüljenek a megtárgyalt feltételek, munkakör, pénz, munkaidő, szóval legyen korrekt. Az hogy milyen a társaság, mit bíznak rád az menet közben derül ki, de hát erre van a próbaidő.

2020. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem egeszen értettem a leírásodat. Ajánlanak egy jobb munkahelyet ahol több a fizu, meg a megbecsüles, aztán ugyanebben a mondatban azt írod, hogy te leszel az utolsó akivel jól bánnak. Most akkor mi van?

Egyébként én olyan munkahelyet keresek, ahol segítőkész a csapat, bárkihez lehet fordulni ha problémád van. Nem akarok a középpontban lenni, az sok felelősség és stressz, minden hozzad fut ki. A nagyfőnök lebaxxa a kisfőnököt, a kisfőnök a muszakvezetot, a muszakvezetod/felettesed meg téged. Szóval alul lenni xar, nem akarok olyan helyen dolgozni ahol ennyire hierarchikus rend működik. Felsőbb vezető sem szeretnek viszont lenni, mert akkor meg nekem kéne bacogatni másokat, én meg inkább kedvesen szeretek hatni az emberekre, megértéssel. En azt szeretem ha mindenki egyenlő. Példaul egy irodai munka, mindenki egy helyen, azonos bánásmód, vannak hataridok, de nem hajt a tatár. Elsősorban szeretnek segiteni másoknak is a munkámmal ha lehet. A fizetés meg hát igen, mérvadó, ha szeretem is a munkám, egy sokkal jobban fizetőért ott hagynám, mert nekem is meg kell élni valamiből.

Legyenek rugalmasak, ergo ha nekem 2 órára ki kell ugranom valamiért akkor azt majd egyszer ledolgozom és kész, ne kelljen könyörögni érte.

2020. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pénz kompenzálhat bármiért, szóval az a legfontosabb.
2020. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több pénz, több béren kívüli juttatás, rugalmasabb munkavégzés. De ezek most is jók, csak nyilván mindig lehetne jobb. Megbecsülés rendben most is ,ezzel nem nagyon tudnának megfogni. Esetleg a mostaninál nagyobb csapat vezetése nagyobb jogkörrel rugalmasabb forrásfelhasználással lehetne érdekes.
2020. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rugalmasság (home office nem csak a mostani helyzetben, bármikor lehet csúsztatni, beoszthatom rugalmasan a munkaidőm, nincs dresscode stb.), folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség, jó fizetés és juttatások (ingyen ebéd stb), korrekt jó főnök, a jó társaság is előny, de nem feltétel. Ezek mind megvannak a mostani munkahelyemen és ezek közül az első három a legfontosabb számomra, ezért nem tervezek váltani. Máshol többet kereshetnék, de nekem az, hogy a fentiek megvannak, sokkal fontosabb. Ha esetleg romlik a helyzet a cégnél, vagy ha olyan helyről keresnek, ahol még ennél is jobbak a feltételek, akkor váltok, addig nem tervezem.
2020. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!