Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nagy elvárásaitok...

Piriiiii kérdése:

Nektek nagy elvárásaitok vannak a többi emberrel szemben? Milyen elvárásaitok vannak? Hogyan lehet lefaragni az elvárásokból?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfogadóak legyenek. Szeressék és tiszteljék önmagukat és a környezetüket. Szerintem ezek a dolgok mindent magukba foglalnak, másképp: legyenek jók ne bántsanak másokat.
2017. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen elvárásom van, attól függ kivel szemben van. Párkapcsolat, munkatársak, gyerekek, barátok, pedagógusok stb? Más-más az elvárásom.
2017. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalam egyszeru a "szabaly": ne tegyen velem olyat, amit en az o helyeben nem tennek meg vele. Ne vegyenek semmibe, ne akarjanak uralkodni rajtam (csak ha esetleg raszolgaltam). De erre a kerdesre ezek sablonos valaszok, mast nem is lehet valaszolni, csak sablonokat es kozhelyeket.
2017. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban,kategóriánként más-más az elvárás. Barátság szempontjából nincs annyira elvárás,de egy párkapcsolat az már más tészta mert azzal az illetővel együtt élsz és ő az akit úgymond a legközelebb engedsz magadhoz. Az nagyon nem mindegy,hogy ki lesz az.
2017. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én mondhatni, "kozmikusan" kérdeztem, filozófiai értelemben. Úgy értem... voltaképpen mindegy, mit csinál egy ember. Hol, hogyan, hány évesen, milyen viszonyban... elsősorban ember.

Nekem vannak elvárásaim, de a legfontosabbak minden emberrel szemben ugyanazok. Ami más, az már felületes. Valami ilyesmire gondolok. Csak rossz dolgokra jövök rá az utóbbi időben, ezért szeretném valahogyan csökkenteni ezeket az elvárásokat... vagy nem is tudom...

2017. ápr. 12. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A minimális elvárásom, hogy legyenek korrektek. Az utóbbi években egy ilyen új embert sem ismertem meg, mintha mindenki önzővé és gerinctelenné vált volna.
2017. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!