Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok szaftos konteós...

Tudnátok szaftos konteós kérdéseket küldeni? Mik a legkegyetlenebb élményeitek?

Figyelt kérdés

A legjobb ha a kérdező több oldalon át a saját igazát hajtja, semmilyen valós tény nem rendíti meg. Csak Gaia földanya, vagy esetleg űrlények tehetnek a Pangea széteséséről.

És mikre emlékeztek, mik voltak nektek a legextrémebb találkozásaitok ilyen kérdéssel? Volt hogy már kiléptél és próbáltad kimosni a szemed hogy olyan marhaságot láttál?

Nagyon örülnék tudnátok linkelni, feldobnátok a napom!



2020. máj. 19. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"És mikre emékeztek, mik voltak nektek a legextrémebb találkozásaitok ilyen kérdéssel? Volt hogy már kiléptél és próbáltad kimosni a szemed hogy olyan marhaságot láttál?"


egy kollegám 1958bna született és meggyőzhetetlenül állítja hogy ő holokauszt túlélő és ott volt X koncentrációs táborban. 1944-45ben miközben 58ban született. Ha erre valaki felhívja a figyelmét vörös fejjel ordítja : ne merészeljen hazugsággal vádolni!!


Ja és diplomás tanárember (nyelvtanár).

Ezt rakd össze.

2020. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan nem kérdés volt és a gyermeki tudatlanság az oka, de én azóta jót nevet rajta:


A volt osztályomban valahogy szóbakerültek a minket körvevő országok. Sztorizgattunk, ki milyen nemzetiségű emberekkel találkozott stb...

Egyszercsak nagy komolyan megszólal az egyik lány: Tudjátok, én kiket utálok? A ROMÁNOKAT! Mocskos c_gányok! Megpróbáltuk elmagyarázni neki, hogy a romák és románok között csak névbeli hasonlóság van.. Nem jött össze..


De ugyanez a lány állított azt is, hogy van egy nő, akinek nincsen méhe, mégis kihordta a babát és megszült. Amikor megkérdeztük, ezt honnan vette idézem: "A kocsiban mondták a rádióban, úgyhogy igaz."

2020. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

*nevetek

2020. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

#2

a romanok azok kb cigok. Tisztelet a kivetelnek, ugyhogy nem tevedett sokat.

2020. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm néz ilyen sz*rokat a youtube-on, és ott mondták h LadyGaga az így eladta a lelkét az ördögnek, és azért csinál ilyen videókat.

Mondom, ugye tudod, hogy amit a youtubon hallasz nem kell mindent elhinni?

Azt mondja ez tuti igaz, mert mondták, meg látszik is a klipjein milyen sátánista.

Ok xdd

2020. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hajvégàpolotol gubancolodik össze a haj.


Exem gyàri munkàs. Sehogy nem lehetett neki megmagyarazni hogy bakker az olaj pont surlodasgatlo hatàssal bir lasd fogaskerekek, pont a gubancolodas ellen kell.


Vagy. A munkabèr amit kézhez kapunk az szerinte a brutto es nem a netto. Es nem hitt nekem(raadasul penzügyesnek),hogy a nettot kapjuk kézhez.


Meg egy rakàs ilyen volt, hogy totàlisan az ellenkezöjèt àllitja valaminek tèvesen, aztan kihozta a sok ilyenböl hogy én làtok mindent rosszul nem lehet velem kommunikàlni, élni. A szavaimat alapbol elutasitotta, hogy nem jol latom nincs igazam.


Nem hittem volna ha nem velem történik hogy ennyire sik hülyèk vannak.

2020. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyilvános fotógyűjteményemben volt egy kép egy kalászról ahogy nyúlik bele a kék égbe. Egyszer kapok egy levelet egy ismeretlentől, hogy nagyon fontos neki, hogy megtudja, hogy tényleg akkor készült-e a fénykép, amilyen dátummal szerepel, mert az azt mutatná, hogy már sokkal korábban is volt Chemtrail szennyezés, mint azt addig gondolták ennek a "szakértői". Kiderült, hogy a fickót a fotón látszó kondenzcsíkok hozták lázba.

Egy társasházban tetőtérbeépítés történt, így a tulajdoni hányada minden lakónak megváltozott kicsit. Az egyik idősebb hölgy írt a közgyűlésnek egy egy oldalas levelet arról, hogy csalás áldozata a ház, ő pontosan kiszámolta, hogy kitől hány négyzetmétert "loptak el".

Egyszer egy középkorú ismerősöm jött azzal, hogy áttanulmányozta a villanyszámláját és mindenféle homályos tételeket talált rajta és ez micsoda felháborító dolog. Vagy hogy a gáz miért kerül hol ennyibe, hol annyiba. :D

Vagy itt is láttam már több helyen olyanoktól, akik "nagyon" képben vannak a biotermelésről, hogy ha a növényt nem permetezik, akkor mérgeket termel, hogy megvédje magát, tehát a bio az valójában sokkal mérgezettebb és egészségtelenebb, mint a nem bio.

2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy esti párbeszédem a szomszédasszonnyal (panelban lakom):


*Kopognak, kinyitom*

-Szia! Tudnál segíteni?

-Persze, miben?

-A szomszéd bácsi kizárta magát. Kinyitnád az ajtaját?

-Nincs hozzá kulcsom.

-De a saját ajtóhoz van, nem?

-De.

-Nyisd ki azzal!

-Miért nyitna az én kulcsom egy másik zárat?

-Mert ugyanolyan az ajtótok.

2020. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kérdés, ami ugyan nem konteó, de tényleg mentem kimosni a szememet. Sajnos a válaszom után az egész kérdés eltűnt az oldalról, de tárolt változatban még itt van: [link] És a durva, hogy két oldal hozzászólás után én voltam az első, aki megjegyeztem, hogy az a baba, amelyik nem a 9. hónapban születik, általában koraszülött, nem pedig indigó vagy mi.
2020. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!