Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik a legkegyet...

Szerintetek melyik a legkegyetlenebb/ legirritálóbb "főgonosz" és miért? Akár filmben, könyvben képregényben vagy mangában.

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Shou Tucker a Fullmetal Alchemist-ből. Szerintem aki látta/olvasta, az egyetért velem.
2018. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Az összes olyan szereplő, aki azt hiszi jót cselekszik, vagy olyan kétszínű hogy a gerincet csak hírből ismeri. Vagy önnömagába szerelmes, és mindenkit kapcájának néz. Manaság sokszor akarják eladni pozitív szereplőnek őket, pedig a legundorítóbb emberfajták.


Egy-két Targaryen (Tróbok harca, A ​Hét Királyság lovagja, Rhaegar és mellette Lyanna)

Bella (Twilight)

Pár katonai vezér (Rendíthetetlen )

st.

.

.

.

2018. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: Shou Tuckerről már el is feledkeztem teljesen de igazad van.. az egy f***kalap.

2.: Nem mondom azt, hogy nincs kegyetlenebb a beképzelt egoistáknál akik le néznek mindenkit de azok is irritálóak lenni hosszú távon.

Köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 1. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ozymandias (Watchmen)

O'Brian (1984)

Sylar (Hősök)

2018. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Negan a twdben
2018. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Képregény

Lyta Hall (The Sandman): Föleg az a legírritálobb benne hogy azért ölette meg Morpheust mert az csak a dolgát tette.

Jason Todd (Batman: Red hood): Messze az egyik legbrutálosabb tagja a bat-családnak.

Lobo (Nem emlékszem pontos műre): Egyszer meghalt, és érthetetlen okok miatt a Mennybe került. Ahol minden eggyes élőlényt megölt mire vissza jutott a földre.

Pár említésre méltó egyed még:

Joker, Bane, John Constantine, V, Damien Wayne, Rorschach, Batman

Filmek/ Sorozatok

Dexter Morgan (Dexter): Körülbelül 117 embert ölt meg brutálisan.

Skyler White (Breaking Bad): Nos, neki egyszerűen az egész karaktere irrítáló számomra.

Adolf Hitler (Preacher): Csak egy kérdés miért kell minden rossz/gonosz dologra egyből előszedni a nácikat... értem én hogy a képregényben így volt, de már nagyon idegesít hogy nem csak itt máshol is a gonoszok (rasszista németek, oroszok stb).

Említésre méltó példa: Karen Page (Daredevil, sorozat), Debra Morgan (Dexter), Thomas Wayne (Flashpoint, animációs film).

Az említésre méltó embereknél össze mostam a brutális és az írrítáló karakterek, de szerintem eggyértelmű. Most hirtelen ezek ugrottak be.

2018. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
6-os vagyok animéket nem nézek és Adolf Hitlerhez oda írhattam volna Herr Start szintént a Preacherből
2018. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csabx válasza:
89%
Az anyósom. :)
2018. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
A lengyel FED = Feliksz Edmundovics Dzerzsinszkij
2018. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!