Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalata/tudomása valakine...

Tapasztalata/tudomása valakinek arról hogy milyen az élet egy előzetes letartóztatásban?

Figyelt kérdés
Aggódom egy jó barátomért, néhány hónapja már ebben a helyzetben van és kíváncsi vagyok mit élhet át. Találkozhat valakivel? Kimehet valami udvarra a szabadba ahol őrzik a fogvatartottakat? Beszélhet valakivel telefonon? Ha igen akkor hány percig és milyen időközönként? Eljut hozzá bármi információ a külvilágból? Létezik hogy hónapokig senki nem tud róla semmit hogy hogy van vagy akármi? Ilyesmikre vagyok kíváncsi. Bármit kérdezek pl a barátnőjétől, ő mindig csak azt mondja hogy nem tud semmit, de szerintem ez nem igaz.
2020. máj. 20. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ.

Amig nincs vàd ellene nem gyanusitott, csak vallatàs es nyomozàs folyik, vizsgàlatok zajlanak, addig telefonàlhat.


Ha màr gyanusitott, akkor max ügyvédet hivhat/kèrhet.


Ha vàdlott is lesz atszallitjàk mashova es megjelölhet kapcsolattartokat akiket felgivhat levelezhet es akiknek àtadjàk a levelét.


Ha el is itélik akkor is hasonlo az elözöhöz a jogai.

2020. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!