Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A páromat mult héten helyezték...

A páromat mult héten helyezték előzetes letartóztatasba pesti börtönben. Mi lehet vele? Tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hogy zajlanak az előzetesben a körülmények? Össze haverkodhat vajon a többi rabbal?

Köszi


2018. jún. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg megverték, rosszabb esetben meg is erőszakolták.
2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze, megismerkedtek már kívül-belül.
2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Jo hir, hogy nem log ki az aranyere. A kedves sracok visszatoltak.
2018. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, a Venyige utcában van. Én is voltam ott.


Hogy ki hogy bírja a körülményeket, az egyénfüggő, ezért arra nem tudok válaszolni, mennyire fogja megviselni. Tény azonban, hogy a körülmények borzalmasak, olyannyira, hogy az Európai Unió már több ezerszer megbüntette érte Magyarországot.


A párod egész nap egy 12 négyzetméteres zárkában van, három másik fogvatartottal. Ezen kívül két vas emeleteságy, az ágyak alatt fejenként egy műanyag kenyereskosár a személyes holmiknak, egy asztal és négy stoki, azaz támla nélküli ülőke. A zárkából nyílik a vécé is, ennek csukható ajtaja van. Minden úgy van megtervezve, hogy kifejezetten kényelmetlen legyen, ezért nehéz hosszabb ideig egy helyben maradni. Az összezártság pedig feszültséget eredményez, gyakoriak a verekedések.


Naponta egyszer egy órát lehet sétálni, ez vagy az udvaron történik, vagy a tetőn, a ketrecben. Itt lehet szocializálódni, de a primitívje is itt kezdi felkóstolgatni a többieket. Ha a párod 30 alatti, szinte biztos, hogy be fog próbálkozni nála valaki. Főleg ha nem tud magának maradni csendben. Ha ez pár hétig nem történik meg, akkor összehaverkodhat másokkal, nem mindenki vaddisznó odabent sem.


Készülj fel azonban, hogy nem ugyanazt az embert fogod visszakapni, mint akit bevittek. Nem tudom, mit követett el a párod, vagy egyáltalán elkövetett-e. Nagyon sok ártatlan ember van bent, akikre egyszerűen rá akarnak húzni valamit, hogy a statisztikát javítsák. A fogvatartottak közel 20%-át később felmentik, vagy vádat sem emelnek ellenük. Az előzetes átlagos időtartama 2015-ben egy év volt, ez állítólag most csökkent, mert rájöttek, hogy olcsóbb a házi őrizet nyomkövetővel.

2018. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Részvétem! :(
2018. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A balfek. Minden jot neki.
2018. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Latogasd meg szerintem minél hamarabb ha lehet, legalabb kiderül milyen állapotban van él e még stb.
2018. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!