Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Verekedtetek valaha?

Verekedtetek valaha?

Figyelt kérdés

Mi volt az ok? Megbántátok?

Nem bullyngra és terrorizálásra gondolok.


2020. máj. 22. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, és nem bántam meg azóta se, kivéve a fogdát, hogy bevittet a férgek egy éjszakára... A története nagyon hosszú, és nagyon a múltba fajul vissza.
2020. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen és én sem bántam meg, mert az igazam védtem illetve megtámadtak.
2020. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Általánosban egyik osztálytársam 9 évig inzultált, aztán egyszer kilencedikben annyira felidegesített, amikor a fülemet csapkodta, hogy 9 éve dühét és utálatát zúdítottam rá. Én magam is meglepõdtem mennyi erõm van. Szó szerint agyonvertem, eltört az orra, pár fogát kirúgtam, tökönrugdaltam. Szétkapartam körömmel az arcát. Ha az ügyeletes tanár nem szed le róla meg is fojtottam volna. Megérdemelte? Igen. Megbántam? Nem. Persze bejött az anyja az iskolába cirkuszolni. Nagy balhé volt belõle.
2020. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, régen a BP-i éjszakában volt 1-2 verekedésem.


Aztán rájöttem hogy semmi értelme, mostmár évek óta küzdősportolok, azóta minden balhés helyzetet igyekszem szóban elintézni, max akkor mennék bele a bunyóba ha nincs más kiút. Hozzátenném, sosem kezdeményeztem, csak ha betalált valaki, akkor valahogy nem igyekeztem megoldani értelmesen a dolgot. Nem vagyok rá büszke, de azért azt nem bánom hogy 1-2 kötekedőnek megmutattam hanyas a kabát.


27/F

2020. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Még szép. Meg is öltem...
2020. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!