Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen buták az emberek, vagy...

Ilyen buták az emberek, vagy én vagyok félreérthető?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok, és hirdetésben ingyen felajánlottam néhány jó állapotú bútort, minifrigót, gőzelszívót, és egy mikrót. Minden tökéletesen működik, csak nem mai darab egyik sem, talán 20év az átlagkor. Csak annyi kikötésem volt, hogy ha valakinek kell valami akkor mindet el kell vinnie, mert nincs kedvem apránként elosztogatni 4-5 embernek. 20 perc alatt lett is több mint 10 jelentkező, és az elsőnek mondtam, hogy azonnal jöhet is a holmikért. Hamarosan megérkezik egy fiatal kiscsaj egymagában, egy kétajtós corsával. Mondom neki, hogy egyedül nem fogja tudni levinni a cuccokat, azonkívűl a kanapé sem férne be az autójába. Erre azt mondja, hogy remélte, hogy majd én haza is szállítom neki. Mondom szó sem lehet róla, nem azért adom ingyen, hogy még gürizzek a lehordással, és a szállítással. Másnap a következő érdeklődő ismét egy hasonló korú kiscsaj. Tanulva az előzményekből, vele már előre tisztáztam, hogy a szállítást neki kell megoldania. Erre elkezd rimánkodni, hogy "lécci-lécci segíts már elhozni, nekem nagyon szükségem lenne bútorokra!"

2020. máj. 22. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek többsége funkcionális analfabéta.
2020. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Buták,ami ingyen van lecsapnak rá,még ha nem is kell nekik.Oda kellett volna írni,hogy szállítást nem vállalsz.
2020. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek nagyon buták. Ha beleolvasol itt random mondjuk 5 kérdésbe, akkor utána ez nem is lehet kérdés. Sajnos.
2020. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Buták, vagy rosszindulatúak (esetleg mindkettő). Talán csak bepróbálkoztak a jóindulatodra apellálva, hátha vagy olyan h.lye, hogy házhoz is vidd nekik (szerencsére nem voltál :))
2020. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak tetetik, hogy buták. Valójában 1. azt gondolták, hogy így majd segítesz nekik, 2. azt remélték, hogy így majd válogathatnak, és nem kell egyszerre elvinni mindent.
2020. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Mert az emberek nagy része hülye. Én is hirdettem ingyen elvihető építőanyagot, 10-ből 9 ember el sem jött a megbeszélt módon az anyagért. Aztán egy gyerek délután 4-re mondta hogy jön, megjelent este 9kor kerékpárral hogy vigyem el neki a 2 m3 téglát 20 km-el arrébb. Persze ingyen vigyem el.

Volt egy kanapém ingyen elvihetőként, 10-ből 9 ember azzal kezdte hogy odaviszem-e nekik

2020. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk szerintem a "segítesz levinni" pont az a dolog ami normális embernek belefér illetve nem számít "szállítás" részének.
2020. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen buták vagy tettetik, hanem bepróbálkoznak hátha mégis segítesz nekik (annál is többet, hogy ingyen cuccot kapnak).
2020. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

Azért azt tisztázzuk, hogy nagyon nagy hányaduk tényleg annyira nulla agyilag, hogy rájuk még a hírhedt "az annyit is ér" kitétel is erősen vonatkozik, de abba a hitbe se ringassa senki magát, hogy a tudatosan pofátlan olyan nagyon okos lenne, mert kábé ez a nagyon gyenge halászat a maximum nyereséghozója. Ami azért működik, mert a másik oldalon se nagyon alulreprezentáltak a nem százas arcok. Gyakra látod is a fejükön a meglepetést, amikor a számodra nyilvánvaló feltételeidet szavakba kell öntened...


Arra szeretném ezzel felhívni a figyelmet, hogy azért azt senki se higgye, hogy olyan nagyon kevés lenne a fura pszichiátriai csemege az ilyesféle akcióhősök közt!

2020. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Végeztél a költözéssel? Elvitték az ingyen holmit tőled? Vagy segítettél valakinek elszállítani?
2020. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!