Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék úgy barátkozni,...

Hol tudnék úgy barátkozni, hogy van párom és semmilyen szinten nem akarok hűtlennek tűnni vagy félreérthető helyzetbe kerülni?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerek olyan oldalakat, ami nem kifejezetten társkereső, hanem alkalmas barátkozásra is. Nyilván nem Tinderen fogom kezdeni a barátkozást, mert soha nem tudnám bebizonyítani, hogy én tényleg nem akarom megcsalni és tényleg nem azért vagyok ott. Meg egyszerűen nem érzem helyesnek, nekem égne a pofám, hogy esetleg ismerősök látnak vagy hasonlók. És a többi társkeresővel és chattel is így vagyok. Nincsenek nagyon barátaim, akik meg annak számítanak, általában csapatban szoktak jó társaság lenni és inkább haverok, mint valami mélyebb. És emiatt szeretnék új embereket megismerni, elsősorban lányokat, hogy a sok fiú között legyen egy barátnőm is.


Szóval ti hogy állnátok neki? Nem akarom, hogy a páromnak rosszulessen vagy azt higgye, hogy más céllal akarok ismerkedni és azt sem akarom, hogy bárki más félreértse ezt és úgy tekintsen rám, mint valami hűtlen szemétre, stb...


2020. ápr. 6. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz tőle engedélyt, hogy barátkozhass ilyen platformokon? Ajánld fel neki, hogy akár ellenőrizheti a beszélgetéseket is. ha akarja.
2020. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Én szoktam járni rendezvènyre (MondoCon), az utolsó alkalommal 3 illetővel is jól elbeszélgettünk.

Illetve balettra is járok, ahol szintén megismerkedtem pár lánnyal.

Szóval ha elkezdesz valami szakkört (festészet, tánc, zene stb), illetve téged érdeklő rendezvényekre jársz, elég nagy az esélye, hogy tudsz ismerkedni.

26/N

2020. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mélyebb baráti kapcsolatot online sem tudsz kiépíteni, mint a való életben, sőt.
2020. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: Nem hiszem igazából, hogy ez segítene. Mármint, hiába kérnék tőle engedélyt, nem az ő féltékenységével van bajom, hanem azzal a közeggel, ahol mindenki párt meg szexpartnert keres, nekem meg mindig meg kell magyaráznom, hogy nem, én nem, ne győzködj, ne flörtölj velem, ne akarj többet, stb. Meg olyan hülyén érezném magam, mint cukorbetegként egy nyalókaboltban, hogy amúgy mi a francot keresek itt és hogy keressek olyasmit, ami nekem való


2: ez jó ötlet, sőt, próbálunk párban is ismerkedni másokkal, csak most van ez a járvány és nem túl sok a lehetőség...:/

2020. ápr. 6. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal eleve párban ismerkednék, de nem nagyon nyitottak erre.
2020. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!