Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell nekem mindig...

Miért kell nekem mindig magyarázkodni utólag beszélgetésekben, mert félreérthetően foglamaztam?

Figyelt kérdés

Ki vagyok akadva teljesen, hogy teljesen minegy kivel beszélek, de előbb vagy utóbb mondok olyat, ami miatt magyarázkodásra kényszerülök, mert az könnyen félreértelmezhető lesz...


Ha nem magyarázkodok, akkor pedig haragság lesz belőle..


2018. ápr. 1. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Hadd találjam ki. Olyan lányok figyelmére vágysz, akiket nem érdekelsz?

Akkor szokott ilyen lenni. Nem tetszik nekik egy mondatod, beszólnak megoldás keresése nélkül és mennek a következő fickó figyelmére.:D

2018. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:

Mert az emberek néha egy-egy szó vagy kifejezés alatt mást értenek, ha csak egy árnyalatnyival is, de mégis.

Az is lehet, hogy a hangsúly volt rossz helyen, a gesztikuláció volt félreérthető, a mimika, az intonáció.

És az is lehet, hogy egyszerűen félreérthetően fogalmaztál, vagy pontatlanul.

2018. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
màrmint?
2018. ápr. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Haragság??


Olvass sokat, azzal fejleszted a szókincsedet, és megtanulsz érthetőbben fogalmazni. És ne alkoss nem létező szavakat. :)

2018. ápr. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
3.as nem nyelvtan tanárt kért a kérdező akármilyen is nehéz elhinni.
2018. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
4-es*
2018. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kevésbé helyes a magyar nyelvi kifejezésem természetesen.
2018. ápr. 3. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!