Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen döntéseket bántatok...

Ignis Subdialis kérdése:

Milyen döntéseket bántatok meg később? Mennyivel később és miért?

Figyelt kérdés
Tehát miért bántátok meg és a döntés után mennyivel?

2020. máj. 22. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát konkrétan nem bántam meg semmit, mert abban a helyzetben jó döntés volt. Maximum csak elgondolkoztam azon, hogy mi lett volna, ha másképpen cselekszem. De ha nagyon ki kell emelnem valamit, akkor egyes gyermekkori tetteimet bántam meg. Nem a kis csíntevéseket, hanem a durvább dolgokat. De ennek is mind oka volt. A szüleim sosem neveltek engem, szeretetet csak a nagyszüleimtől kaptam, mégis egy jól nevelt, diplomatikus és rendes felnőtt ember lettem.
2020. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Én amikor alàrendelem magam kapcsolatoknak.

Pl a pàrom miatt jöttem haza külföldröl.hàt nem kellett volna.


Màsik exem unszolasara laktam nàluk "anyoséknàl", hàt azt sem kellett volna.



Vagy

Egyik tanfolyam helyett(amit szülök fizettek) a masikra kellett volna mennem(amit direkt elöre kerdeztek nem e amaz jobb lenne) mert az pont passzolna most a diploma mellé es ma màr nem birom kifizetni es megszünik az OKJ rendszer.


Elsö fizetestöl kezdve gyüjtenem kellett volna lakasra igy még ma az önerö is joforman remenytelen.


Olyan kis aprosàgoknak tünnek mégis hatalmasat siklott miattuk félre az életem.

Kb mint az elsö holdraszàllàs kicsit mashogy. Kis lépésnek tünt nekem, de nagy hàtralépést kavart az életembe amiket most is szivok.

2020. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Minden döntésem rossz, így elég gyakran bánok meg dolgokat.
2020. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem mentem főiskolára/egyetemre... csak 4-5 éve kezdtem bánni, de talán egész életemben bánni fogom.

Akkoriban - 17 évvel ezelőtt - komoly függőség alakult ki bennem számítógépes játékok iránt és semmi más nem érdekelt. Néhány évre az egész életemet elhanyagoltam, a legkritikusabb években sajnos.

Azóta látványos haladást értem el, sikeresnek mondhatom magam, de sokszor eszembe jut, hogy valami hiányzik az életemből amit a környezetemben mindenki tisztességgel teljesített én meg elkullogtam. Olykor kellemetlen, amikor a kollégák beszélgetnek az egyetemi/főiskolai évekről, én meg hallgatok... Ha tehetném visszarepülnék az időben és irdatlanul tökön rúgnám magam, aztán egy ütővel szétverném a számítógépem.

2020. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok emberi kapcsolatot megbántam. Kezdetben kedvesnek gondoltam őket, de sokszor csak évek múlva jöttem rá, hogy igazából szemét alakok és kár volt mindenféle energiát és időt áldoznom rájuk.


Ami az anyagi döntéseket illeti a legnagyobb tétel a ház vásárlás volt, az is csak utólag derült ki, hogy hibás választás volt. Persze sok kisebb dologban is tévedtem, például valamiből a drágábbat jobb lett volna megvenni, mert végeredményben sokszor az olcsó dolgok a legdrágábbak.

2020. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lett volna lehetőségem egy nagyon klassz sráccal együtt lenni. Csak szexkapcsolat volt, de én eléggé belezúgtam. Alakulhatott volna belőle kapcsolat is, de akkor úgy gondoltam nem kéne. Végül vége lett a szexkapcsolatnak. Utána 2-3 hónapra rá elkezdtem többet gondolni rá. Találkoztunk párszor, de nagyon semlegesen viselkedtett. Egyszer amikor ment külföldre utána mehettem volna a reptérre, hogy megmondjam neki, hogy szeretem és legyünk együtt. De nem tettem, mert semlegesen viselkedett és inkább nem akartam magamat égetni.

Ezt nagyon bánom.

Azóta is tartjuk a kapcsolatot, de remélem a következő találkozásnál tudjuk az egészet tisztázni.

2020. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megismertem egy nagyon jó pasit, kinézetre is bejött, idősebb is volt, mint én, de mégsem kezdtem ki vele. Randiztunk, csókolóztunk, beszéltünk nagyon sokáig, de mégsem lett belőle kapcsolat. Jobban érdekelt az, hogy mit fog gondolni rólam/rólunk mindenki más a környezetünkben, mint az, hogy vele legyek. Ez nagyon alja dolog volt tőlem.

Ha még egyszer kapnék tőle esélyt, legalább egy szexet kihoznék a dolgokból, mert olyan jól, mint ő soha senki nem csókolt meg azóta sem, és előtte sem.

2020. jún. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindent ami magánélet
2021. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem valasztottam hasznalhato egyetemi szakot 18 evesen, es hogy azt se csinaltam normalisan, amit valasztottam, mert allandoan valami szerelmi dramanak szenteltem minden emergiamat. Nem lett volna szabad ennyit doglalkoznom egy pasival sem, hogy a sajat eletem rovasara menjen es lehetosegeket szalasszak el...
2021. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisregényt tudnék róla írni, de ha most emgtenném csak még rosszabb lenne tőle a kedvem :(
2021. okt. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!