Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hoztatok olyan döntéseket,...

Ha hoztatok olyan döntéseket, akkor mik voltak azok a döntések, amik gyökeresen megváltoztatták az életeteket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feladtam az álmaimat és informatikusnak mentem.

Igazából nem bántam meg.

2018. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Abbahagytam álmaim szakát és átmentem egy teljesen más szakra.

- Egy nap összecsomagoltam és kiköltöztem külföldre.

2018. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban egyik jó barátommal pakoltuk a gépet majd megszólaltam:

- hallod, nem megyünk egyetemre?

- ok

1 év múlva kezünkben is lesz a mérnöki diploma :)

2018. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esélyt adtam a páromnak a megismerkedésünk elején. És remélhetőleg az is meg fogja megváltoztatni az életem, ha ősztől egyetemre járok majd, mert elhivatott vagyok a szak iránt.
2018. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- életmódváltás (cukor elhagyása teljesen, rendszeres testmozgás)

- hogy nem folytattam a szakmámban való munkakeresést, mert holt ügynek láttam (azóta jobban keresek, mint a szakmámban valaha kerestem volna, és a szakmám megmaradt hobbinak)

- hogy 21 éves koromra egyszerűen eldöntöttem, hogy nem stresszelek se azon, hogy éppen nincsenek igaz barátaim, sem srácok nem érdeklődnek irántam, és elkezdek magam tenni azért, hogy jobb legyen az életem, elkezdtem egyedül színházba, moziba, koncertre járni... és taláén pont ezért lett párkapcsolatom is, mert nem sugároztam azt, hogy kész csődtömeg vagyok és szorongok.

2018. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- 25 évesen egyik hónapról a másikra új város, új munka, eljegyzés felbontása és szakítás -> minden jobb lett

- 29 évesen egyik hónapról a másikra felmondás, repülőjegy, párommal együtt külföld -> minden jobb lett (közben meg esküvő)

- 34 évesen ház vásárlás itthon, hazaköltözés, végleg letelepedés -> minden jobb lett

Változatos 15 év volt, ezek voltak a legnagyobb döntések.

2020. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!