Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttek! Mit csinálnátok...

Felnőttek! Mit csinálnátok másképp ha visszamehetnétek a 16-17-18 éves korotokba? Érnekelne milyen felnőttnek lenni, milyen nehézségekkel küzködtök?

Figyelt kérdés

A választ előre is köszi.

17/F



2020. máj. 23. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

1.Nem várnám a felnőtt életet ha nem szórakoznék,amihez kedvem volna és lenne rá lehetőség is meg csinálnám.

2.Sportolnék de csak olyan sportot amihez kedvem volna, például kosár,úszás,röplabda,tenisz,pingpong, tanulnák valami harcművészetet de az önvédelmi is jól jönne.

3.Tanulnék olyan dolgot amit később szeretnék csinálni ha tudnám mi lenne az? igaz ha nem tudom és lenne rá lehetőség szét néznék és úgy mond be néznék a kulisszák mögé hogyan dolgoznak?

Ja és nyelvet is tanulnák, angol,spanyol, német.

4.El kezdenék esetleg zenélni,zongora,gitár,dobolni esetleg énekelni is. 😁


Igaz még csak vagy már 22 éves vagyok de még úgy mond hobbi szinten bármelyiket el tudom kezdeni,mondjuk szívesen lettem volna valamilyen sportoló vagy zenész de ugye ezt minél hamarabb el kellet volna kezdenem bár zenész még lehetek.


DE A LEGFONTOSABB AZ AZ HOGY JÓL ÉREZD SAJÁT MAGADAT,SZEREZZ BARÁTOKAT AKIKKEL TUDTOK SZÓRAKOZN, JÓKAT BESZÉLGETNI,MINNÉL TÖBB DOLGOT KI PRÓBÁLNI!!!


NE SZIGETELD EL MAGADAT A KÜLVILÁGTÓL!!!!


Minden ember értékes ezt tudnod kell,sose légy szomorú,csak vidám és mosolyogj. 🙂



Hogyan tudtatok elhelyezkedni a végzettségetekkel? Számított valamit hogy tanultál vagy sem?


Hát ha tovább mentem volna főiskolára akkor lett volna értelme tanulnom, így nagyon sok értelme nem volt rendészeti középiskolába járnom,mondjuk azért pár dolg hasznos volt például az önvédelmi óra ezt talán tudom alkalmazni ha esetleg valaki nekem jönne.

Kaptam még egy érettségit is és egy szakmát amihez semmi kedvem sincs,börtönbe börtönőrnek én aztán biztos hogy nem megyek.

Nem nagyon tanultam ezért sem mentem főiskolára, de ha tanultam volna igen is számított volna mert akkor akár még fősulira is járattam volna aztán lehettem volna valamilyen rendőr mint az az ember aki alattam járt.

Csináltam 2 db OKJ de nem szeretnék 3 műszakban raktáros és targoncás sem lenni, maximum 1 műszakot be vállalnék egy darabig, csak sajnos az a baj velem hogy nem tudok egy helyen lenni túl sokáig.

Én ezért is lettem most jelen pillanatban nemzetközi furgonos ezt szeretem csinálni,vezetni,világot látni, új embereket megismerni, új ételeket ki próbálni, érezni a tenger illatát és még sorolhatnám.

Bár ez sem mindig szép és jó,aki nem bírja a stresszet,dugókat,hosszú utat,hol sietni kell határidőre hol nem (ha nem kell sietni igazából ez számomra a jó mert így van időd megállni szép helyeken bár a furgont szem előtt kell hogy legyen mert bárhol fel törhetik,bírni kell a magányt,old meg úgy hogy jó legyen rögzítve az áru vagy éppen rakd meg saját maga 200 db kis dobozzal aztán gyorsan indulj is el Spanyolba,légy szabályos hogy meg nem büntessenek, tudd minden országban mik a szabályok? amire kb semmi lehetőség mert mindig változik valami,ez kábé olyan mint a cigány élet ők is vándoroltak, mindig is szerettem volna világot látni ezzel aztán lehet. 😀

Ha majd meg unom esetleg kamionra váltok bár ott csak 70-80% ban autópályázni kell az meg unalmas,nagyobb felelősség,jobban rájuk vannak állva a rendőrök is főleg ezek a magyarok és németek, de egyébként mindenhol piszkálják őket, na és persze ott már csak parkolólban tudsz megállni,én meg kb minden hol ahol úgy ítélem meg hogy nem fognak szét lopni,főleg francia és Románia és azon túl kelet, de nyugaton sem biztonságos minden.

Mondjuk inkább sokkal többet érne számomra egy kapcsolat amiben boldogok lehetünk,igaz barátokat szerezni,ehez viszont nem ezt a melót kell csinálni mert ez nem kapcsolat és családcentrikus,mondjuk azért úgy mond az életed nagy szerelmével is jó volna ilyen utazást átt élni egy darabig aztán jöhet a való élet,mert ez teljesen más élet.


Nagyon eltértem a témától,de az a fontos te mit is akarsz csinálni?

Munak,olyat csinálj amit te szeretnél, ha nem tudod akkor próbálj ki dolgokat,mondok egy rossz példát ha te orvos akarsz lenni akkor próbálj meg több orvossal beszélni és megnézni mit is csinálnak egy nap? vagy akár több nap?

Ma már sok lehetősége van az embernek csak akarni,nem feladni, tenni, kitartani kell.

Jó ha beszélsz néha a szüleiddel is,amit nem tudsz kérdezd meg,tőlük is lehet tanulni, minél több emberrel beszél annál jobb,aztán majd fogod tudni kit kell el kerülni.

Az élet lehet szép és csúnya is,de semmi sem biztos.

Sosem tudhatod mikor melyik dolog fog megtörténni veled.

Merj élni!!!

Egy jó tanács,tanuld meg kezelni a pénzedet,vannak erre könyvek és videók is.

Nagyon sok ember nem tud a pénzel bánni,kerehet itt bárki sok pénzt ha hó végére semmi sem marad.

Akár lány vagy fiú vagy ha megtetszik valaki és nem foglalt menj oda hozzá aztán beszélgess vele,majd alakul.


Sok sikert aztán ne vegyél mindent túl komolyan.

2020. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Tanulnék, tanulnék, tanulnék, 3 szakmám van, de ha visszamehetnék egyiket sem tenném le! Hatalmas idő és pénzpazarlás volt!

Tanulnék 1 bizonyos szakmát ami mára a hobbimmá vált!

Nem szülnék gyereket, nem hagynám magam meghízni, nem kezdenék bele egyik párkapcsolatomba sem, mert hosszú éveim mentek el rájuk úgy, hogy már az elején

2020. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bátrabb lennék, buliznék, pasiznék, nem törődnék mások véleményével, nem félnék másoktól.
2020. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ki hány éves most?
2020. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy sokkal többet tanulnék, meg vagyok elégedve azzal a szinttel amit produkáltam, és ahová jutottam végül vele.

Talán csak az angol nyelvre feküdnék rá kicsit jobban.


Hogy mit csinálnék másképp? Nem hagynám magam annyira elnyomni az osztálytársak által, és nem hagynám, hogy másoktól függjek, hanem akár egyedül is belevágnék bizonyos dolgokba, amikbe akkor még nem volt merszem. Többet barátkoznék, több élményt gyűjtenék.

Ja, és nem hagynám, hogy ígéretesnek induló barátságok, banális hülyeségeken csússzanak el, csak mert túl nagy volt a büszkeségem.


26/F

2020. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem jönnék össze a féreg, narcisztikus első pasimmal. Vagy dobnám az első kretén húzása után..
2020. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

- Nem jönnék össze az első pasimmal, gonosz ember volt. Aki a felesége lett, azon is uralkodik.

- Angolul és németül tanulnék, nem újlatin nyelveket.

- Nem a szívem szerint, hanem érdekből barátkoznék, úgy sokkal jobban boldogultam volna.

2021. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Dolgoznék ,hagynám az érettségit , 3 honapos szakma, kimentem volna es sz**rá keresném magam,anyámat meg kivágtam volna az ablakon ,h ongyilkos lett.
2022. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!