Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van Gyakori Kérdéseken...

Miért van Gyakori Kérdéseken "Tini párkapcsolatok" kategória, ha erre az oldalra csak 18 éves kor fölött lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
16
2020. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Úgy, hogy az oldalra 16 éven felüliként lehet regisztrálni. 16 és 18 között vehető tininek az ember, és elsődleges célja a kategóriáknak szétbontása az volt, hogy a "gyerekek" ne vegyüljenek a "felnőtt" kérdések kategóriájába.


Csekkold a tényeket előbb:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

"Weboldalunkra 16. életévét be nem töltött személy nem regisztrálhat. A regisztráció során felhasználó nyilatkozik és szavatol, hogy 16. életévét betöltötte."

2020. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyébként a tini lét az nem 16-18 van hanem 12-18ig bár ha az oldal szerkesztői így látják akkor nem kötök bele. Amúgy is már bőven elmultam 18 bár ez senkit se érdekel
2020. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hoppá, ezt elnéztem! :D

Valahonnan 18-ra emlékeztem, de mindegy.

Én elég sok 13-14 évest látok itt, őket nem szokták valahogyan "elkergetni" a moderátorok? XD


Egyébként köszönöm a válaszaitokat, zöld pacsit kaptatok! :)

2020. ápr. 12. 13:21
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha jelented a kérdést amiben ki van írva a 16 éven aluli koruk, törölni fogják. Csak azt tudják törölni, amire felhívják a felhasználók a figyelmet, illetve egyértelműen kiderül belőle a kérdező kora. Ez lehet körülmény is, például ha valaki ilyenkor a gimnáziumi felvételi rangsorban lévő helyéről beszél egyes számban, nyilván gyerek lesz.
2020. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek, hogy írt! :)

Szerintem én nem fogok jelenteni senkit, attól nekem nem lesz jobb, hogy valaki másnak rosszabb. :D

2020. ápr. 12. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

1) 16 felett lehet regisztrálni

2) Esélyes, hogy valóban van sok 16 éven aluli az oldalon - főleg mióta ez a távoktatás van, a közoktatás/házi feladat kategóriában érezhető - azonban szerintem ha normális, komoly kérdést tesz fel, és valóban válaszra, segítségre vár, akkor békén kéne hagyni őket is, szerintem nem "illik" csak ezért töröltetni, legalábbis én biztosan nem jelentem be az ilyet, ha nincs odaírva bizonyítani amúgy se lehet.

2020. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem illem kérdése, hanem ez a törvény (rendelet). 16 éven aluliak nem regisztrálhatnak EU-ban működő weboldalra a szülő külön írásbeli hozzájárulása nélkül. Az oldal milliós nagyságrendű bírságot kockázat, ha vizsgálat indul ellene, és mivel a weboldal elsődleges célja a profit, ezért feltételezhető, hogy nem fog morális kérdést csinálni abból, hogy segíteni kellene-e a gyerekeket.
2020. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt pedig nyomják lefelé a valóban fontos kérdéseket a "mennyiazesélyemha638adikvagyokés25ötvesznekfel?" kérdéseikkel.
2020. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

A pofátlan 'olvasd el helyettem a kötelezőt és töltsd ki ezt a 20 kérdéses olvasónaplót, de SOS! sürgősen holnapra kell!!4!' szintű kérdésekről nem is beszélve.

Azért nagy különbség van aközött, hogy segítek megoldani valamit, vagy megcsinálom helyetted amíg te játszol meg netezgetsz, meg ahogy megkapod az otthoni feladatot a tanártól, ide bemásolod, majd várod a kész megoldást. És a végén jön a magyarázkodás, hogy "de hát ez az oldal azért van", közben meg nem azért van.

2020. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!