Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt az embert hogyan hívják,...

Azt az embert hogyan hívják, aki imád berúgni?

Figyelt kérdés

De nem alkoholisa?


Tehát én egyszerűen szeretek berúgni, de például pont ma számoltam, hogy kb a karantén előtt ittam utoljára és nem is hiányzik, viszont ha visszagondolok, kellemes érzés fog el.


2020. máj. 25. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Korhely, részeges
2020. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Részeges disznó
2020. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ezzel a "szeretek berúgni" kifejezéssel vigyázzunk! Mert egy idő után már nem csak karantén előtt, meg karantén után, hanem függetlenül mindentől szeretni fogunk berúgni. Azt pedig már úgy hívják, hogy alkoholizmus.
2020. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 éves korom óta vagyok így ezzel, lassan 20 éve..

Nem a hason fetrengés ivásra gondolok.

Köszönöm a választ.

2020. máj. 25. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szunnyadó alkoholista...

Amúgy szerintem ez még nem probléma, ha kibírsz ennyi időt az alkohol nélkül, akkor semmi gond nincs veled. Próbáld meg ezt megtartani, párszor azért belefér az ivás is, bár szerintem jó lenne azért mértékét tartani. A jó hangulat eléréséhez nem kell teljesen lerészegedni.

2020. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hedonista.


A hedonizmus az élet élvezete. Ebben ah esetben olyan ember, aki tudja élvezeti cikként fogyasztani a káros dolgokat is, tehát nem függ tőlük.

2020. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de szerintem normálisnak hívják. Felnőtt ember esetében ugyanúgy normális, mint aki egy korty alkoholt se iszik. Nem alkoholizmus, amiről a kérdező írt, és nem is kezdődő alkoholizmus... Az alkohol felszabadítja az embert, sokaknak eufórikus érzetet tud nyújtani, és akinek ezt nyújtja, az miért ne élvezné ezt, és miért ne élvezhetné időnként?
2020. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!