Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "A nők sokkal okosabbak, mint...

"A nők sokkal okosabbak, mint a férfiak." Ti mit gondoltok erről az állításról? Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 20:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
24%

Na, remélem, hogy az előző válaszoló végig 50%-on lesz.

Egyébként létezik egy olyan dolog az evolúcióban, hogy a nők őrzik a hagyományt, és a férfiakkal kísérletezik inkább az evolúció.

De ugye a tendencia az, hogy az ember egyre okosabb.

Tehát a férfiak lesznek egyre okosabbak, és a nők követik ezt egy idő után.

Ez igaz már sok millió éve.


Hogy ma mi igaz, az jó kérdés. A mai társadalom inkább a butákat támogatja, szóval akár meg is fordulhat ez az irány.

2020. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
74%

#31 Nem értem, hogy miért szeretnéd, hogy a nők átlaga a kérdező szintjén legyen. Szerintem a kérdező elég alacsony szinten van.


A másik, hogy a női szerepvállalás kevésbé kedvez a karriernek, az egy dolog, de a karriernek nem sok köze van az intelligenciához. Lehet valaki 160-as IQ-val is érettségizetlen, vagy szimpla földműves, esetleg munkanélküli, és lehet elég alacsony IQ-val is politikus. A nagy száj, az összeköttetések, pénz kérdése, netán csak annyi, hogy a magánál okosabbakat megfélemlíti...

2020. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Ha félreteszem a kutatások, statisztikákat, azt tudom mondani, hogy nem nagyon találkoztam még olyan nővel, aki felért volna az legintelligensebb férfi ismerőseim szintjéhez, pedig aztán midnenfélével találkoztam már.


Ez nem azt jelenti, hogy a nők buták, de ha komolyabb probléma merül van, férfiak oldják meg, ha rendkívüli szellemi teljesítmény nyújt vki, az szinte mindig férfi.

A nőknél sokszor arrogánsak (a férfiak is), csak ők olyankor is, amikor képtelen átlagnál jobb teljesítményt nyújtani, illetve általában komoyl gondjaik vannak logikával, szövegértéssel és úgy általában azzal, hogy ne érzelemből érveljenek és ne beszéljenek mellé. Ergo sok tekintetben maradnak egy kislány szintjén.

2023. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!