Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Czibók László az agyvérzése...

Czibók László az agyvérzése utáni lehetőségek közül a könnyebb utat választotta?

Figyelt kérdés
Szerettem Őt, sajnálom ami történt. Miután bekövetkezett az agyvérzés, továbbá a súlyosságát megtudva minimális volt az esély hogy teljesen felépül, lehetőségként volt, hogy öntudatlanul 0-24 ellátásra szorulva, vagy valamilyen formában tudatos állapotban,de kialakult testi fogyatékosság,bénulás,beszédzavarral kellett volna a hátralévő életét leélnie. Ezeket figyelembe véve talán ő sem akarta magát olyan állapotokban látni.. Mit gondoltok erről?

2020. máj. 27. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Meghalt Czibók Laci,úgy tudom,szerintem ne firtassuk a dolgokat

Béke poraira,őszinte ember volt,sajnálom

2020. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Mi ez komoly? Mi lesz most a sok troll accounttal? Mint pl "Czibók piros fecskéje", "Czibók gazdag spanyol barátja", "Czibók fején lévő ér" stb
2020. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen,komoly,nézz utana
2020. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Látom, tényleg, egy hete nem is töltött fel videót, basszus...nem nagyon érdekelt a tartalma, a vicces trollok miatt kattintottam rá, de nagyon sajnálom, senki se ezt érdemli
2020. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom igen. Volt agyvérzéses a családban sajnos, akinek állandó küzdelem volt az élet, míg meg nem halt szegény. Folyamatosan segítségre szorult, nem boldogult egyedül semmiben, a beszédét is nehezen lehetett érteni. 4-5 év után, amikor minden rehabilitáció ellenére sem igazán volt javulás, csak szinten tartás, akkor feladta és rohamosan kezdett leépülni. Erős férfi emberként sokszor sírva fakadt tehetetlen dühében, hogy nem éri el, nem úgy mozog, nem tud egyedül létezni, nem értjük mit mond, stb. Szerintem egy komolyabb agyvérzés után már nem élet az élet. Én nem akarnék így élni és a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám. Sajnálom ezeket az embereket, de ha már ilyesmi történik, akkor sajnos ez a legjobb mindenkinek.
2020. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nem o valasztotta.


O az agyverzes pillanataban gyakorlatilag agyhalott lett.

2020. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kapcsolták le a gépekről, azért halt meg?
2020. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Először nem értettem miért Tatabányáról Székesfehérvárra vitték őt amikor bekerült a sürgősségire, az 60km-re van! Továbbá az átszállítás egy tatabányai kórházba és 1-2 napon? belül elhunyt. Nem kapcsolták le a gépről, de az átszállás szerintem közrejátszhatott,
2020. máj. 29. 10:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a baratnője tájékoztatásat , folyamatosan szivargott a vére hiába egettek el az ereket .
2020. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az aggressziv vernyomascsokketesi kiserltettol allhatott le a szive?
2020. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!