Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hosszú az a kérdés...

Milyen hosszú az a kérdés maximum, amit még végigolvasol itt a GyK-n?

Figyelt kérdés
Kb. hány sor, milyen terjedelmű leírás az, amit még végigolvasol, és mi az, amit már ránézésre bezársz?

2020. máj. 27. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Rövid (4-5 sornál többet általában nem olvasok végig)
Közepes (5-10-15 sor)
Türelmes vagyok (akármennyi)
Hangulattol és kérdéstől függ
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha felkelti az érdeklődésemet akkor nincs olyan terjedelem, amit ne olvasnék végig.

Inkább az egy mondatos ostobaságokat hagyom ki.

2020. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú és felesleges szófolyamokat nem olvasok el amiben elveszik a lényeg. Vagy ha tagolatlan és/vagy követhetetlen.

Esetleg olvashatatlanul tele van hibával.

2020. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, ha nem, 99 százalékban 3 mondat után el tudom dönteni, hogy olvasom-e tovább. Ennyiből le lehet szűrni, ha a leírás semmitmondó, megyek tovább.
2020. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem a hosszúságtól függ.

Ami ékezet nélkül van csak oda böfögve azt el sem olvasom.

Ami úgy kezdődik : "van egy lány/srác

Ami úgy kezdődik : "miért ilyen anyám"

Ezek mind valami ostoba tini nyafogásai .

2020. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan kérdés, amit 10 percig olvastam, olyan hosszú volt. Mondjuk nem volt tele hibával, de túlságosan részletekbe menően írta le a kérdező.
2020. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Csinálhattam volna több szavazati lehetőséget, tulajdon képpen én a rövideket nézem inkább, de a hosszúaknál is néhány mondat után eldönthető, érdemes-e rá időt szánni. Az egymondatos kérdéseket én se szeretem, kiváltképp akkor, ha még zagyva is.

2020. máj. 27. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Témakör függő nagyrészt, pl. egy Star Wars kérdést akkor is hajlandó vagyok elolvasni ha 3 oldal, míg egy politikai téveszmét meg se nyitok.
2020. máj. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bölcs hozzáállás :)
2020. máj. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!