Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért támadt nekem egy nő...

Miért támadt nekem egy nő csak azért, mert vészhelyzetben levettem a kerékbilincset és elhajtottam?

Figyelt kérdés

13. kerületben történt az eset kb 1 hete. a feleségem hívott, hogy MOST kell menni elbúcsúzni az anyósomtól. Őt hívták az orvosok elsőként. aztán ő engem. én mentem nem szaroztam.


megálltam az egyik utcában, bementem ügyet intézni az egyik épületbe. ott hívott a feleségem. mindent kidobtam a kezemből és rohantam a kocsihoz. Mit látok? sárga kerékbilincs van rajta. Nem láttam a parkolni tilos táblát egy teherautó miatt. És gondolkodás nélkül kibogarásztam a kulcscsomómról a hozzá való kulcsot és levettem a kerékbilincset. erre egy nő a járdáról odaszólt, hogy mégis mit képzelek mit csinálok? Én rá se néztem csak mondtam, hogy vészhelyzet van, muszály elmennem. Erre megfogta hátulról a vállamat és "megfordított" mondta, hogy elnézést, de mit képzel? mindenkire vonatkoznak a szabályok tessék elviselni a következményeket. én rákiabáltam, hogy vészhelyzet van! beültem és elhajtottam. Mit nem ért ezen?


Ha az anyámról lett volna szó én ott helyben fellöktem volna aki meg mer állítani, miután azt mondtam, hogy vészhelyzet van.


2020. máj. 27. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
a nőnek mi köze volt az egészhez? ő rakta rá a kerékbilincset? vagy csak egy járókelő volt?
2020. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett utána önként mentem be a kerületi rendőrkapitányságra és jelentettem be amit tettem. sé hiszitek vagy sem "elengedtek", mert közben tudták meg, hogy 2 órával később meghalt az anyósom. Aztán persze megbüntettek és elkobozták a kulcsot. Amit még én kaptam ajándékba egy leszerelt rendőr ismerőstől, mert még biztos jó lesz valamire.
2020. máj. 27. 21:22
 3/19 A kérdező kommentje:
Járókelő volt. Csak anyit látott, hogy egy full ideges leizzadt fazon kapkodva szedi le a kerékbilincset.
2020. máj. 27. 21:23
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
akkor meg kit érdekel? semmi köze se hozzád se a kerékbilincshez. foglalkozzon a saját dolgával. a helyedben én is azt tettem volna amit te.
2020. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

Muszáj!!

A boci szája. Múú + száj


Amúgy azon kívül, hogy kiírtad magadból a történetedet, amiben egy bűncselekményt követtél el (utána lehet nézni, szabálysértésnek számít), van kérdésed? Nem is értelek... Bűnöző vagy, rád kellett volna hívni a rendőrséget! Semmilyen vészhelyzet nem jogosít fel rá, hogy önkényesen levedd a jogszerűen felhelyezett kerékbilincset. Buta volt a nő, hogy csak a szája járt, és nem telefonált.


Részvétem az anyós miatt!

2020. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát öö már bocs, de látom nem vagy tisztában a helyzettel. Ki a francot érdekel a kerékbilincs? lekaptam a csába oszt jónapot. Nem követtem el bűncselekményt azzal, hogy levettem a kerékbilincset csak szabályt szegtem, miszerint kerékbilincscsel lezárt járművel tilos elindulni. Ennyi. Egy szaros kerékbilincs nem fog megakadályozni, hogy elköszönjek az anyósomtól. Megbüntettek, de csak azért, mert levettem a kerékbilincset. 10e Ft-ra. Bűnöző. rám keleltt volna hívni a rendőrséget. VICC! Nem te vagy az a nő?


4-es_ igazad van, semmi köze hozzá, ha nem tudja miről van szó.

2020. máj. 27. 21:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
tök olcsón megúsztad, szerintem megérte
2020. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Olvasd el légyszíves azt, amikor leírtam, hogy magamtól mentem be. TERMÉSZETESEN!!! Őszintén nem kívánom, hogy legyen ilyenben részed. Valószínűleg még nem tapasztaltál ilyet és csak azért írsz ilyet :)
2020. máj. 27. 21:35
 9/19 A kérdező kommentje:
naná, hogy megérte. Befutni nem fogok a 18km-re lévő idősek otthonába.
2020. máj. 27. 21:37
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem értem a kérdést... tudatában vagy vele, hogy bűncselekményt követtél el. Mi a probléma vele, ha egy polgértársad felszólít rá, hogy ne tedd?

Persze az már tényleg gond, hogy még hozzád is ért, mert azt nem kéne. De amúgy teljesen rendben volt, ami történt. Normális helyen ez így megy.

2020. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!