Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi értelme a kerékbilincsnek...

Mi értelme a kerékbilincsnek ha így is úgy is ki kell fizetni?

Figyelt kérdés
Könnyű levágni csak egy aksi nagyflex gép kell hozzá vagy egy ügyesebb lakatos. De hiába szedi le valaki mindenképp fizetni kell. Akkor már miért nem elég a sima bírság? A köztereseknek is pluszkiadás az állandó kerékbilincs fel és leszedés.
2018. júl. 25. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert az átlag sofőr nem mászkál akkus nagyflexxel sem ügyes lakatossal, viszont az autója kell neki és ha menni akar vele pengetnie kell, hogy levegyék...
2018. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy qrvára nem könnyű leszedni, laikus ember flex-el a kezében sem tudna vele mit kezdeni, abban biztos vagyok. Egyébként pont erre jó a kerékbilincs, mert kötelez rá, hogy azonnal fizess, másképp nem mozdulhatsz.
2018. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Az a helyzet, hogy bárki 5-10 másodperc alatt le tudná szedni egy pofonegyszerű kis eszközzel.


Ügyesebbeknek mehet tollbetéttel is.


Csak az a baj, hogy hiába szeded le, az a közterület fentartó tulajdona.


Ha megrongálod, vagy ellopod, akkor azért jelentenek fel, szal szívás.


Régen bejátszotta egy hapsi, hogy bevitte, hogy megbüntettek, a kerékbilincs meg ott volt a kocsi mellett, de becsületes vagyok, és behoztam (ő szedte le, de így nem kellett fizetni a leszerelésért)


Gondolom ezt már nem lehet újra eljátszani, de azért megnézném, hogy mégis mit tudnának erre mondani...

2018. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!