Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt az a Czibók Laci, és...

Ki volt az a Czibók Laci, és miért ilyen szomi mindenki?

Figyelt kérdés
Meghalt, viszont én eddig soha nem hallottam róla, annyit tudok, hogy valami ÉNB-s szereplő(?) volt, viszont úgy éreztem itt a legjobb megkérdezni, aztán meghallgatni a lényeget.

2020. máj. 27. 21:59
1 2 3
 1/25 savanyújóska ***** válasza:
79%
Ravasz :D Alapvetően igen, viszont annyit tett ehhez hozzá, hogy elkezdett vlogot vezetni, amiről lehet vitatkozni, hogy mennyire értékes/hasznos, de mindenképpen egyedi színfoltja volt a magyar szcénának. Szvsz egészen összeszedetten beszélt ahhoz képest, hogy egy autóból vette fel, és a fele kidobós sztori, illetve tőle származik a legendás "stabil vagy bástya" kiszólás elterjesztése is. (Érdemes rákeresni, a háttérben is kifejezetten érdekes dolgok történnek :D)
2020. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

A "mindenki" erős túlzás.

Igen, sajnálatos dolog, ha valaki meghal, és ebben abszolúte nincs semmi kivetni való.

Engem inkább az keserít el, hogy olyan emberekről, akiknek jóval többet köszönhet a világ, mintsem egy alsó kategóriás műsorban való szereplést, alig páran emlékeznek meg.

Félreértés ne essék, egy ember halála mindenképp szomorú és tragikus, és eszemben sincs különbséget tenni halál és halál között. (Kivéve talán olyan esetekben, ahol bűnözők, gyilkosok halnak meg... na, őket azért nem tudom sajnálni.)

De hányan emlékeztek meg egy Facebook-bejegyzésben 2 éve Muszka Dánielről? Merem állítani, hogy 99,9% azt sem tudja, hogy ki az, pedig "kicsivel" többet tett le az asztalra, mint egy reality-szereplő. De ugyanúgy nulla darab részvétnyilvánítást, megemlékezést láttam Tandori Dezső, Köteles Erzsébet, vagy Benkő Pál halálakor. Konrád György és Baló György esetében is csak egy-két közszereplőnél láttam bárminemű megemlékezést. Ez azért elgondolkodtató, és elszomorító. Nem az, hogy meggyászolnak egy tévéshow-szereplőt, hanem hogy azokat, akik maradandót alkottak, őket pedig nem.

2020. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy őszinte szerethető ember volt. Ha érdekel, akkor csak nézd meg a tartalmait youtube-on 🙂
2020. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Én mikor agyvérzést kapott, akkor tudtam meg, hogy Éjjel nappal izében is benne volt.

Én YouTube-ról ismerem. Szerintem is egy kedvelhető ember volt. Unalmasabb pillanataimban néztem. Volt egy két megmosolyogtató megszólalása. Sajnálom.

2020. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Először is mindenképpen tragikus és sajnálatos, nyugodjék békében!

Viszont egyet tudok érteni a kettes válaszolóval, valamiért azokat a celebeket, videósokat és egyéb alsó kategóriás embereket akik nem éppen értéket állítanak elő, mindig sokkal többen gyászolják valamiért ezen az oldalon mint a ténylegesen értékteremtő réteget. Én sem sok kérdést láttam teszem azt Max von Sydow vagy a Roxette énekesnője halálhírekor, ellenben most ez a Czibók László vagy az X-Faktoros meleg csávó (valami Kristóf) halálával kapcsolatban már vagy az 50. kérdést olvasom. És ez nem csak halálhíreknél van így: a "sima" alap kérdések is pl. a sztárok kategóriában szinte kizárólag youtuberekről, instagrammerekről meg reality-szereplőkről szólnak, és nem olyan emberekről akik ténylegesen sztárok (pl. olimpiai bajnokok, Oscar-díjas színészek, Grammy-díjas zenészek stb.). Ez szerintem elég szomorú.

2020. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mert kevés hír van manapsag. Állandóan több ezren látták naponta a youtubeon. A napi szereplése miatt vált híresebb é, ezért
2020. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

[link]


5.32-től

2020. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

egy másik czibókos kérdéshez nagyjából hasonlót írtam, mint a 2-es válaszoló:

én is sajnálom, hogy meghalt, de már kezd ez az egész bohózattá válni. olyanokat írnak a rajongói, hogy „ példakép volt ,milyen intelligens, csodálatos ember, egy legenda volt!!” teatyaúristen.


üde színfoltja volt jutubnak, de egy teljesen átlagos képességű ember volt, aki szinten minden csoportot kritizált, olyan témákban okoskodott, amikről halvány fogalma sem volt, rengetegszer ellentmondásba keveredett.

a nézőit meg teljesen hülyének nézte, próbált társkeresőként reklámozni egy sugar daddys oldalt etc.


tehát a példaképtől baromi messze volt, csak a sok unalmas életű rajongójának bőven elég volt, hogy Laci ki van gyúrva és nagy magabiztosság osztja észt.

azt meg már hagyjuk is, hogy ha szívritmuszavarral születsz és 14 éves korodtól durván magas a vérnyomásod, akkor nem a legjobb ötlet szteroidokat szedni hosszú évekig és 50-en túl heti 6x kemény súlyzós edzéseket végezni.

2020. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Egy igazi szinfolt volt a youtube pöcegödrében, egy olyan ember akinek voltak értékei, tartása. Persze ezt a tizenéves hülyegyerekek nem értették..
2020. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

9es vagyok.


sokat elmond Czibók rajongóiról, hogy a "kritizálói 12 évesek" és hasonló benyögéseken kívül semmi értelmeset nem képesek kinyögni.


CL egy múltban megrekedt trash youtuber volt, aki korához képest borzasztóan tájékozatlan volt.

oké, nektek ő volt az isten, mert alacsonyan van léc nálatok és életetekben nem láttatok még intelligens embert, de nem gondolom, hogy nektek egyszerű proliként kéne megjegyzést tenni a trollokra, vagy kritizálóira, aki sokkal értelmesebbek nálatok.


én értem, hogy a buta embereknek is kellenek példaképek, de ne haragudjatok azokra, akik nem esnek hanyatt egy műveletlen, önmagának folyton ellentmondó kidobótól, aki 50 éves korában még mindig küzdött a magyar szavakkal és nagyon durva nyelvtani hibákat vétett.

2020. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!