Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt az a Czibók Laci, és...

Ki volt az a Czibók Laci, és miért ilyen szomi mindenki?

Figyelt kérdés
Meghalt, viszont én eddig soha nem hallottam róla, annyit tudok, hogy valami ÉNB-s szereplő(?) volt, viszont úgy éreztem itt a legjobb megkérdezni, aztán meghallgatni a lényeget.

2020. máj. 27. 21:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19/20 #

mondjuk itt csak te csinálsz hülyét magadból, barátom.


80-as IQ felett szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy a „sztem” és nagy kezdőbetűk hiánya csak rövidítés, míg ha vki rosszul használja az „obszcén” szót, azt nehéz kimagyarázni.


„Sokan vannak egyébként, akiknek Czibók nem mondott újat, inkább a stílusa tetszett meg nekik és azon derültek egy jót, laza szórakozás gyanánt - de ettől szerinted már automatikusan proli és buta ember lesz belőlük is.”


mintha a szövegértéssel is lennének problémáid.


szépen lassan olvasd:


a hozzászólásom azoknak a rajongóknak szólt, akik MEGJEGYZÉST TETTEK A TROLLOKRA, ergo egy szóval mondtam, hogy automatikusan proli, aki rajong érte, bár nagy részük az.


„Ezután már tényleg gratulálhatunk az "intelligenciádhoz" meg a "műveltségedhez" , te ritka hülye! :)”

tudod, az a probléma, hogy az érvelést és gondolkodást nehéz imitálni, a lekezelő hangnem meg aztoknak áll jól, akik értelmesek.

te viszont csak egy nagyszájú átlag proli (mondhatnám úgy is, h tipikus czibók-fan), aki még egy egyszerű szöveget sem képes értelmezni.

de köszönjük szépen, tényleg:) te is kiválóan szemléltetted, milyenek is czibók rajongói.

és félre ne érts, mérnöki területen dolgozóként is alapvetően türelmes vagyok az olyan szerényebb képességű emberekkel, mint te, csak ez a hatalmas arc nálatok, proliknál marha vicces.

2021. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
jav: *egy szóval nem mondtam
2021. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
62%

Jól van, na verd már itt ennyire a tamtamot te senki, mert még lejön a hátsód vége :)

Szép lassan olvasd:

Tény, hogy Czibók talán túl komolyan vette magát és emiatt rátapadt sok troll, de a mai világban egy okos, művelt ember igazán találhatna magának jobb ellenséget is nála. Az meg a másik, hogy talán észre kéne venni, hogy végül is egy megkeseredett ember volt, akinek pár éve, pont anyák napján halt meg az az édesanyja, nem igazán úgy jöttek össze neki a dolgok ahogy szerette volna, beteg volt, valahol legbelül tudta hogy már nem sok lehet neki hátra, így ezért próbált a maga módján a videóival egyfajta pozitívumot teremteni. Ő semmi kárt nem tett a világnak; Oké, speciel nekem sem mondott semmi újat, sőt állított kifejezetten baromságokat is, de összességében egy jóindulatú ember volt, a videóival és a laza stílusával sokaknak sikerült egy laza szórakozást nyújtania. Nem volt egy különösebben művelt vagy intelligens ember, de legalább volt értékrendje és józan paraszti esze - és ezt ő is tudta magáról. Volt pozitívum is a videóiban a sajátos humor révén, amit én mint intelligens ember tudtam értékelni és Czibók munkásságát a helyén kezelni. Sokaknak, mint nekem is rengeteg vidám percet adott.


"tudod, az a probléma, hogy az érvelést és gondolkodást nehéz imitálni, a lekezelő hangnem meg aztoknak áll jól, akik értelmesek."


Tökéletes önkritika magadról. :) "aztoknak".. talán gyakorold még kicsit a helyesírást, vegyél valakitől leckéket - komolyan mondom, ha ez neked a mai világban, az automata helyírás ellenőrző alkalmazások világában is ennyire nehézséget okoz.


Egy helyesen írni sem tudó, hatalmas senki vagy, egy magát értelmiséginek gondoló sznob. Czibóknak legalább több volt az önkritikája mint neked.


Ér ne érts félre, alapvetően én is türelmes vagyok az ilyen szerény képességű alakokkal mint te, de a sznob attitűdötök - ha egyáltalán érted, hogy ezek a szavak mit jelentenek - marha vicces úgy, hogy még helyesen írni sem tudtok, aztán még próbáljátok kimagyarázni :)


Állapodjunk meg annyiban, hogy Czibók primitívebb rajongói és a videói alá kommentelő trollok, veled együtt (akik normális, érvelő kritikát fogalmaztak meg adott videójával kapcsolatban, nem tekintem trollnak) - egyformán ugyanakkora hatalmas prolik.

2021. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szegény Laci, lassan már másfél éve.. :(
2021. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát már nem haragudj, de pont neked nem kéne mások a helyesírását kritizálni. A központozásod katasztrófa, kb. 10-15 helyen hiányzik a vessződ, rögtön a kifejtésed első mondatában is, tudod, az „és” elé csak akkor nem kell vessző, ha felsorolás.


Ekkora orbitális öngólt meg ritkán látni:


„Tökéletes önkritika magadról. :) "aztoknak".. talán gyakorold még kicsit a helyesírást, vegyél valakitől leckéket - komolyan mondom, ha ez neked a mai világban, az automata helyírás ellenőrző alkalmazások világában is ennyire nehézséget okoz.”


1, Jobb híján belekötsz elgépelésbe, amit szintén elkövetsz ugyanabban a

mondatban

2, majd rosszul írod, hogy helyesírás-ellenőrző


Te tényleg tipikus GYK felhasználó vagy. Feljössz ide átlagos képességekkel megmondani a tutit, de csak bohócot csinálsz magadból, ráadásul szépen be is mutatod, milyen egy átlagos Czibók-rajongó.


A többit baromságat, amit osszehordtál, meg már rég cáfolták.

Czibók valóban nem ártott senkinek. khm..kivéve mondjuk annak, akit a munkahelyén megfenyegett..izé…ja meg annak face-es srácnak, akit kigúnyolt..izéé….öhm..értékrend ugye..

Meg mondjuk azoknak, akiket mondjuk átvert hirdetéseivel, amiket szintén említettek már.


Látom, nem igazán érted, ezért leírom én is.

Czibókkal és rajongóival igazából az volt sokak problémája, hogy „kicsit” magasabbra helyezte magát, mint ahol valójában volt. (Itt pl. te is, aki a hozzászólásaid alapján egy totál átlagos képességű árufeltöltőnek tűnsz, mégis sokkal többre tartod magad.)

Czibók trash volt a szórakoztató fajtából, de trash. Ahogy rajongótábora is alapvetően olyan prolikból állt, akik abban nőttek fel, hogy aki nagydarab/hangos/idős, annak igaza van.

Valamilyen szinten még sajnáltam is Czibókot, mert látszott rajta, hogy rohadtul nem találja a helyét a mai világban, és nagyjából semmilyen komolyabb munkára nem alkalmas, sőt igazából annyi volt az összes skillje, hogy ki volt gyúrva.

Amivel önmagában megint nincs probléma, csak rohadt mókás egy ilyen embert példaképben beállítani – ahogy sok helyen láttam.

A mai világban pont az ellenkezőjét kell csinálni: képezni magad, folyamatosan tanulni, ahogy egy komoly munkahelyen csinálják, nem nyafogni állandóan, hogy régen más világ volt, vagy hőbörögni, mert le kell lassítani a zebra előtt.

jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!