Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt az a Czibók Laci, és...

Ki volt az a Czibók Laci, és miért ilyen szomi mindenki?

Figyelt kérdés
Meghalt, viszont én eddig soha nem hallottam róla, annyit tudok, hogy valami ÉNB-s szereplő(?) volt, viszont úgy éreztem itt a legjobb megkérdezni, aztán meghallgatni a lényeget.

2020. máj. 27. 21:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9%
Igen nagyon tájékozatlan volt... azért is tudott minden témáról véleményt alkotni, hozzászólni.. több mint 750 videója volt, általában hétköznapi dolgokról, az öröksége sosemfog kihalni, szerintem azért bőven volt jellemformáló hatása. Kíváncsi vagyok te mikor tudnál legalább valamiről (nem minden nap valami témáról), így összefüggően beszélni, úgy hogy közben szórakoztató de tanulságos is. Persze a gyökerek akik sokszor magukra ismertek kipécézték, és szórakoztak vele.. azért el tudom képzel az ilyen embereknek milyen életük lehet, ha egy olyan emberrel foglalkoztak és élték ki a magulba folytott aggrissziójukat, vagy azt hogy egy szerencsétlen hülyék az életben és semmire se vitték és épp 5x bba le a fönök aznap. Szégyelheti magát most az összes ilyen szréletű..
2020. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

1, eleve már az mókás, hogy ilyen pocsék helyesírással te minősítesz másokat, meg nevezed a kritizálókat 12 évesnek :D "folytott, szégyelheti".


2, látom, a logikával is vannak gondjaid: nem az lényeg, h mennyi témában okoskodott, te alulművelt, hanem hogy érdemben mit mondott. Gyakorlatilag semmi olyat nem mondott, ami ne tudna elmondani bármelyik kocsmatöltelék filozofálás közben


3, sztem akadj el erről a "ki mire vitte" dologról, mrt egyrészt az istened, Czibók se vitte semmire (ja de youtube karriert épített, lol), másrészt a trollok lényegesen jobb helyesírással lényegesen értelmesebb dolgokat írtak, nehogy kiderüljön, h zömük informatikus vagy hasonló, miközben te trágyát lapátolsz valahol


4, látom, nagy rajongókét még azt sem vetted észre, hogy folyamatosan ismételte a témáit


most ehhez még mit tegyek hozzá? meg is erősítetted, amit írtam: Czibókért az egyszerű emberek rajonganak, amivel nincs gond, de egyszerű igénytelen emberként inkább nem kéne minősítened értelmesebb embereket

2020. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
Haha, azok a normális emberek akiknek más obszcén fikázására áll fel a pöcörő, ebböl én már általános suliban kinőttem.. és nem, nem vagyok egyszerű ember, de ha az lennék is többre éetékelendő lenne mint a hős "troll"-jaid.m
2020. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Haha, azok a normális emberek akiknek más obszcén fikázására áll fel a pöcörő"


vihogás helyett sztem nézz utána az "obszcén" szó jelentésének, mert úgy használtad, hogy semmi értelme a mondatodnak.


"és nem, nem vagyok egyszerű ember, "


dehogynem. még magyarul sem tudsz normálisan.

2020. máj. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, jóval rosszabb volt az egészségi állapota, mint amiről én tudtam, nem is agyvérzésben ment el, hanem a keringése nem bírta. Ami a sportolóknál általában probléma, szívének bal fele megnagyobbodott, már csak 25%-on működött, emellett összeomlott a keringési rendszere – mondta a barátnője a Blikknek.

László ritmuszavarral született, amit egész életében kezeltek, egyszer újra is indították a szívét. Az orvosok előttem is ködösítettek a valódi állapotáról: amikor a mentő megérkezett hozzá, már le volt bénulva a bal oldala, a beszédközpontja is sérült, sőt, valószínűleg a hallása is károsodott. Valószínűleg nem akart így élni, sajnálom, hogy így döntött, mert nekünk nagyon hiányzik. Azt bánom, hogy nem tudtam elbúcsúzni tőle, az utolsó telefonbeszélgetésünk arról szólt, ki hogyan aludt” – mondta a gyászoló Georgina.

2020. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szerintem itt kevesen ismerik azt a mondást: halottról jót vagy semmit...

Nem kell szeretni, de nem értem miért kell utálni... Meglehet a véleményed arról hogy tetszik-e az adott tartalom vagy nem de nem kell méregetni életeket... Ismerted őt? vagy csak a tartalma alapján itélted meg? egy Tartalom alapján eltudod dönteni kinek az élete ér kevesebbet?

Minden egézséges élet ugyan annyit ér és lehet vitázni (öreg gyerek stb..) Ezek csak megkönnyítik a választ... Lehet példakép az öreg Pali bácsi is aki nem találta fel a rák ellenszerét a 8 osztálya sincs meg de minden nap elmegy dolgozni aztán haza jön és felnevelt 3 gyereket. És amikor meghal "csak" a családja fog emlékezni rá... Nem fognak online se gyertyát se Pénzgyüjtést szervezni neki...

Szóval a lényeg kedves kérdező

Ő egy megosztó ember volt nézd meg az egyik videóját.

2020. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
52%

Arany barátom... Kultúráltan...Hölgy..

Jellemző szófordulatok.

Ne bátsátok Czibók úrat, egy jelenség volt. Hol találtok ilyet.

2020. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Tényleg, hol találtok ilyet?
2020. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

14/18 válasza:


"vihogás helyett sztem nézz utána az "obszcén" szó jelentésének, mert úgy használtad, hogy semmi értelme a mondatodnak."



"dehogynem. még magyarul sem tudsz normálisan."


Leírod mindezt úgy, hogy még ebben a néhány soros nyöszörgésedben is kisbetűvel kezdesz három mondatot, és nem bírod teljesen kiírni azt a szót, hogy "szerintem."


Sokan vannak egyébként, akiknek Czibók nem mondott újat, inkább a stílusa tetszett meg nekik és azon derültek egy jót, laza szórakozás gyanánt - de ettől szerinted már automatikusan proli és buta ember lesz belőlük is.


Na, most aztán tényleg sikerült itt bizonyítanod mindenki előtt, hogy micsoda hatalmas idióta is vagy. Ezután már tényleg gratulálhatunk az "intelligenciádhoz" meg a "műveltségedhez" , te ritka hülye! :)

2020. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Ja, most hogy nézem pl. a 12 -es hozzászólásodat is: látom nemcsak a mondatok nagy kezdőbetűjét, de még a pontot sem nagyon ismered a végükön..


Amúgy tény, hogy Czibóknál vannak nagyságrendekkel intelligensebb és műveltebb egyének; de őszintén remélem hogy te csak valami csodálójuk vagy és van olyan minimális önkritikád, hogy még csak véletlenül sem sorolod magad közéjük vagy tartod magad akár csak közel is hasonlónak.

2020. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!